Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz zeon.hu #19600 üzenetére

    A hangot hallom, csak nagyon halk.
    Amúgy külső huawei swipe + dragon-t használom. Mindegyik romon. Előzőn is ez volt csak hangosabb.

    Nekem nincs fent link2sd legalábbis én nem láttam. Szedjem le erre a free verziót?

    Nem lövöm ki az alkalmazást.
    A háttérben fut mint rendszer alkalmazás.Task listában (nyégyzet gomb) nem is látni. De ha elindítok sok másik alkalmazást és azt csoportosan lövöm ki egy húzással, akkor a háttérben futók is repülnek a rendszer alkalmazás is.

    852ben ilyenkor a háttérben futók bent maradnak.Illetve azok maradtak bent, amik védettek voltak. Mindegy volt hogy rendszer vagy sem. Ami együtt indult a rendszerrel az ha védett volt bent maradt. Így használtam eddig.
    Sőt ha a gyári romon task killerrel lövöm ki, akkor vissza pakolja a rendszer. Itt nem rakja vissza sem.

    Alapban fent van Ledmanager.pro, rendszer alkalmazás.
    Ennek a free verzióját utólag leszedve a gyári romon védetté téve, automatikusan indítva bármit csinálok, bent marad. Task killer kilövi, de a rendszer vissza teszi.

    Ugyan ez a Megaupload kliensel is. Kilövi és nem szinkronizál, el kell indítanom hogy működjön.
    De ha mindent elindítok teljes futásban és nem csak a szinkron megy ami eddig működött, kevesebb lesz a ramom mint eddig.

    És hogy bent tartsam mindig egyesével kilőni mindent. 1-2 nél nem gond 20-25nél már zavaró.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák