Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Elsősorban, főleg azoknak szól, akik egyetértenek a lentebb írtakkal...
    A teszt nagyon frankó egyébként, jó volt olvasni! De..

    Szóval, most komolyan, meddig, meddig és meddig erőltetik még (már elnézést) ezt a kibaszott szappantartó formát? A dizájnerek mind-mind, mint valami elkényeztetett ötletelni nem tudó és nem is akaró buzeránsok lettek az utóbbi években? Persze van (jó) pár kivétel, de ez a trend(ike), vagy a tkm tudja, de annyira unalmas már, hogy ez a lekerekített formát hozza a legtöbb cég, hogy már szánalom! A Sony (nincs ilyen telefonon), legalább mer "férfiasabb" formákat is letenni az asztalra és nagyon jól is néznek ki ezek a készülékek, az már egy más kérdés, hogy ott meg akkora kávákat hagynak, hogy a reggelit és az ebédemet és rárakhatom a kihasználatlan helyekre! :)

    Tehát a dizájnerek... Elég lenne, ha Youtube-ra felnéznének és a sok millióból kiválasztanának egy olyat, ami sok user nagyon profin megtervez egy render videón, mert olyat, vagy legalább hasonlót szeretne. Ilyen volt az S8 render videója is, egy nagyon szépen megtervezett készülék, vártam, mert erre cseréltem volna az s7 edge-t, ha már a note7, ami tényleg tetszett befuccsolt végleg, erre az lett, ami. A feleségemnek S8+ van, naponta elszörnyedek a formáján, de ő meg imádja.
    De nem, ez egyszerű, beleqrjuk a legerősebb hw-t aztán hadd szóljon. Ráadásul ez a készülék még, ahogy a többség is írta itt (is), még ronda is lett szappantartó létére, pedig egy Sony, Mi Mix, vagy pl Elephone s8 féle szögletesebb formával már rendelném is, még ha 50 ezerrel drágább is lenne, mert ahogy olvasom a HTC rendesen meggyúrta a szoftvert és ők valóban értettek mindig is ehhez, hogyan lehet valamibe nagyon jól beleturkálni és egyedivé tenni. :)

    Szóval még mindig (ki)várok az s7 edge és az iphone 7 mellett, mert nem akarok több szappantartót, de jelenleg nincs olyan telefon még mindig a palettán, amiért rohannék a boltba. De jön még pár ebben az évben. Note8, iPhone8, One plus, amik talán befutók lehetnek végre. A One plus nem olyan rég megjelentett képe meg egy oltári nagy fake lehet, meg egyben jó reklám is!

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #167 üzenetére

    Olvasd el az elso mondatot ujra. Aztan gyere ki a huvos, sotet szobabol es kapcsolj villanyt.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #186 üzenetére

    Ennyi errővel az s7 is az, de az még előlről is.

    Persze, hogy az (mivel nem ismersz, nem tudhatod, hogy mióta szidom azokat is), de nincs más, ennél kulturáltabban meg nem írom le és nem is akarom, mert ez a sokadik hasonló írásom. Számomra, ez a HTC szappantartó és ráadásul még azok közt is a rondábbik fajta. Kész, slussz...saját vélemény!
    Nálam egy telefon, max félév, utána cserélem, de olyan még nem volt, hogy több, mint 1 éve nem tudom leváltani, jelen esetben az s7 edge-t, mert semelyik nem tetszik. Kivéve a Huawei porséja, de fél millió azért már elég nevetséges ár. A Mi mix bejön, de fogtam a kezemben már elég sokat. Az egyik ismerősnek az van. Ez már nagyon nagy, viszont rendesen meggyúrták a 821 alá a szoftvert.
    Vajsima és nagyon gyors, sok helyen elverte az S8+-t is, hiába tavalyi csúcshardver van benne. Egy max 5.7-es már biztos a tulajdonomban lenne, de egy ekkora tepsi nekem már nem kell. Az iPhone meg olyan, amilyen, más választék nincs belőle, ez a világ egyik legotrombább drága szappantartója, de egyben "melós" telefon és bent az "irodában" nevezzük így, csak mac gépek vannak, oda pedig ez a legjobb alternatíva, hogy oda-vissza frankón és főleg stabilan működjenek. És teszik is a dolgukat.

    Visszatérve a HTC-re. Attól, mert nem tetszik és olvasva a topikot, nagy többségben vannak, akik ezt rögtön meg is írták, nem amiatt kell egy hsz-re reagálni, ha éppen nem tartozik a kulturáltabbak közé.Csak épp megjegyeztem - ha ilyen formában is -, hogy tele a tkm ezzel a formával, holott biztos befutó lett volna ez a kütyü, ha nem ilyen ronda (számomra)! Close...

Új hozzászólás Aktív témák