- MiLi MiTag, MiLi LiTag bluetooth trackerek
- Milyen okostelefont vegyek?
- Gyűjtögeti a Xiaomi 16 az engedélyeket
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Google Pixel topik
- A holnap határán: itt van minden új Galaxy promóképe
- Xiaomi Scooter 5 Pro - emelkedőkre, városba, megfelelve a szabályoknak
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Magisk
-
Mobilarena
HTC U11
Új hozzászólás Aktív témák
-
Aryon87
félisten
Aprovska kerdes: az AOD ravarazsolhato a telefonra, vagy az mar az utodok kivaltsaga?
-
Aryon87
félisten
Hellobello, visszatertem egy fekete dualsimes valtozattal
Hogy ityeg? -
Aryon87
félisten
válasz
joekajoeka #4328 üzenetére
:C
Azert tudnek vitatkozni egy s massal, volt G4-em, teny, az kameraban megallja a helyet sok maival, de az U11 megeszi azt. Ahogy az osszes mai telefont is..
De hogy a LED miatt visszakuldeni... Vicc. Nekem is eleinte fura volt, de emiatt nem akartam megvalni tole -
Aryon87
félisten
válasz
Perijon #3823 üzenetére
Volt U11em 5 honapig, most M10Pro van lassan 4 honapja. Kameraban (foto/video) U11, uzemidoben es kamerafeaturekban a Mate vezet.
Rendszerstabilitasban es gyorsasagban mind2 remek. U11 eseteben van SD bovites, Matenak nincs.
Jack egyiknek sincs, viszont a Mate tamogatja az Y-elosztot, amivel zene is megy, es a toltes (lassu toltes) is, az U11 nem tamogatja ezt a formaciot (legalabbis a kinai elosztora gondolok)
Support viszot a Mate javara hajtja a vizet. -
Aryon87
félisten
válasz
Badboys #3756 üzenetére
U11 ugye volt. Páromnak a mai napig megvan a P9. Telekomos készülék, valszeg nálatok is az van, na az beragadt tavalyi szinten. Most tolom fel FF-vel a legfrissebbet ami van rá, és máris 1 hónappal lesz csak lemaradva. A kétkártyás C432-es modell rendesen kapja a havi csomagokat. Nekem azóta Mate10Pro van. Szintén rendesen kapja a frissítéseket. Szal erős túlzás amit írsz.
Off vége.
Ráadásul tudomásommal az U11 megkapta az Oreót is, nálad lesz valami bibi.
-
Aryon87
félisten
válasz
dredjudge84 #3604 üzenetére
Koszi, de nem szandekozom most lecserelni a Matet
-
Aryon87
félisten
válasz
Larkin 89 #3598 üzenetére
Kamera szempontjabol kiemelten ajanlom az U11-et. 5 honapig elegedett tulaj voltam, elso olyan telo volt, amire egy rossz szavam nem volt.
Levaltottam egy Note8-ra, azt egy M10Pro-ra, de hianyzik az U11 (a Mate tokeletes, ezt nem sajnalom, a Note helyett sajnaltam nagyon inkabb). Lehet jovore beszerzek egyet, ha meg kaphato lesz.
Szoval inkabb U11 mint P10 -
Aryon87
félisten
válasz
brainticket #3573 üzenetére
+kano
Koszi, egyelore most szerintem nem elek a valtas lehetosegevel, nagyon jo nekem a jelenlei telo, meg amugyse tudnek 1:1 aranyban cserelni.
-
Aryon87
félisten
Meg mindig az M10p. Es jo ideig ez is marad
De egy U11+ elfogadnek -
Aryon87
félisten
válasz
kekkola #3567 üzenetére
A sos viz utan azonnal csap ala kellett volna tenni a telot, es mist nem lenne ilyen gondod. A So ami kicsinalta. En furdettem meg a telefont, koszoni szepen azota is jol van. + Tengerparton is nyaralt, tengerben is volt, igaz odamar vedotokkal vittem, nem volt batorsagom kiprobalni.
-
Aryon87
félisten
válasz
volandy #3385 üzenetére
+1 az U11-re.
Van egy tekintelyes merete, de legalabb erzed hogy telefon , valamint nekem stabil volt a fogasa is, pedig nincs lapat kezem.
Nem fogod megbanni. A rendszer megbizhato, laggmentes, akkuja nalam egesz jol szerepelt, 24/24 mobilnettel is kepes volt menni 15-18 orakat 6 oras SoT-al. Gyorstoltoje fel ora alatt 60%-ot is belepumpalt.
Kameraja a piac legjobbja a Pixel csalad utan (tudtommal a Pixel kamerajat kapta meg, erre mar nem emlekszem pontosan)
Hangzasa szinten remek, a Note8 pl gyenge hozza kepest, ahogy a mikrofonja is.
Minap a P9-en ment valami hang/zene, azt felvettem, hogy tovabbitsam masik ismerosomnek, hat eleg fosul adta vissza, mig az U11 ugyanezt a jelenseget korabban uvoltve jatszotta vissza.
Jo indok nekem ez, hogy visszavaltsakbaz U11-re, igaz en mar a Plusra palyazom(nagyobb meret, ujjlenyomatolvaso hatul van)
-
Aryon87
félisten
válasz
silentkiller #3345 üzenetére
Görögországi képeimet pár nappal ezelött néztem meg ismét.. Van egy kis megbánás az U11 eladását illetően.
Kérdés, hogy a Note8 képes lesz hozni azt idén (ha még meglesz persze), amit az U11 adott tavaly?...
-
Aryon87
félisten
válasz
errorcode06 #3300 üzenetére
Semmit. Nincs szükség ilyen tisztítómarhaságokra. Pont ezek azok a programok, amik galibát okoznak a telefonon: laggolás, lassulás esetleg lefagyás..
Az android tudja mikor kell pucolni, egyébként meg ott a sajátja a beállításoknál. Most meg nem mondom merre, mert sose használtam, és már nincs meg az U11 -
Aryon87
félisten
válasz
errorcode06 #3298 üzenetére
Ha jot akarsz magadnak, ezt a ccleanert ugy elfelejted ahogy van.. ez nem pc...
-
Aryon87
félisten
Ennek orulok
Siman bevallalnam ujra ezt a telot barmikor, 5 honapig nagyon elegedett voltam vele, 1x fagyott le restart kozben. Valami beakadt nala.Nehezen lehet eladni. Csak egy bizonyos reteg ismeri a markat. 160ert szerettem volna eladni akkor, 120ert ment el, egy HTC user vette meg.
-
Aryon87
félisten
válasz
koxkids #3221 üzenetére
Mar nincs meg nekem a telo. Viszont pozitiv tapaszatalatokkal bocsuztam el tole:
Gyors, testreszabhato laggmentes rendszer, kivalo gyors kamera, eros akku (6ora sot siman lehetseges vele 15-18 oras akkuidore). Vizallosagbol jeles, parszor furdott + tengerben is lubickolt, igaz az vedotokban, azert nem mertem kockaztatni vele.
Pixelek utanna masodik legjobb kameras telefon. Note8 tulajkent mondom, hogy siman leveri ezt is.
Hu tars lehet, viszont eladasnal macerazni kell.Atiko: priviben johet egy pro vs kontra
-
Aryon87
félisten
Valaki legyen szives csinaljon nekem egy pro modban keszult ejszakai kepet, amennyiben a telon Oreo fut. Kivancsi vagyok valamire.
Szabadteri legyen leginkabb, ne belteri. Hogy mi van rajta az edesmindegy.
Iso50 es a zarido az egyeni, helyszintol fuggo. Ajanlott allvanyrol fotozni a bemozdulas miatt.
Koszonom -
Aryon87
félisten
válasz
Darellus92 #3028 üzenetére
5 honap alatt semmi problemam nem volt a teloval, + 1 a kompromisszummentesegre. Ill talan 1 van
a jack hianya
-
Aryon87
félisten
válasz
silentkiller #2816 üzenetére
Mi lett az utod?
-
Aryon87
félisten
No kedves tagok, búcsúzom tőletek. Elvittek a telót, ami nagyszerű szolgálatot tett nálam.
-
Aryon87
félisten
válasz
hunika1 #2775 üzenetére
Ezt egyszer velem is eljatszotta egy restartot kovetoen, mert a wifi megakadt, es nem akart bekapcsolni. Ujrainditas kozben meg befagyott. Se jobbra, se balra. Aztan sikerult ezzel a modszerrel ujrainditani, azota sincs ilyen baja. Valami rendszerosszeomlas okozta a hibat.
-
Aryon87
félisten
válasz
silentkiller #2649 üzenetére
Fent van, mert alapbol keri a letoltest hozza.
0.2.4.81 verzio -
Aryon87
félisten
Lenne egy kerdesem: miert van az, hogy az OgYoutube appot rendre bezarja hasznalat kozben a rendszer?
-
Aryon87
félisten
válasz
Ununqatrium #2642 üzenetére
Ebben az esetben nem szoltam. Igen, belterben macerasabb a fotozas.
-
Aryon87
félisten
válasz
Ununqatrium #2637 üzenetére
Bemozdulaskor mindegyik telefon mosott mepet csinal szal ez nem nagy ugy
Viszont a felhomalyt nem igazan szereti, ahogy ezt a mocsok idot sem. (Kesobb teszek be par kepet, amit kint keszitettem, jol latni hogy nem dijazta az idojarasi viszonyokat.
Nalam a kijelzo az alapon van, nem az srgb-n. -
Aryon87
félisten
Semmi utomunka. Full natur, nem szokasom szerkeszteni
Silentkiller. Attol fugg mennyire vagy jartas a fotozasban. Egyebkent ha sokat fotozol, siman tudsz ilyet, akar automataban, akar manualisban.
A Samu nem tud normalisan fotozni, 2 bajom van vele: tulelesit es tulszatural. Pedig jo kepeket tudna csinalni. Makroban viszont eros.
-
Aryon87
félisten
Ne lepodjetek meg rajta ha a telo fotozas kozben kiirja majd telen a minuszokban, hogy a vaku nem hasznalhato a hideg miatt
nekem 3x is kiirta.
Csak lestem hogy wtf? -
Aryon87
félisten
válasz
Grízgombóc #2592 üzenetére
Ilyen nalam is van, nem jottem ra az okara (betudom amolyan emlekeztetofelesegnek).
Beutom a kodot, "oszt jovan" -
Aryon87
félisten
Toroltem az U11+ fele Sense kezdooldalt, maradok a sajat eredetinel, mert az ertesitesi szamozast nem mutatta az alkalmazasoknal. Az alap legalabb mutatja. (Pl: viber 5 uzenet, face 2 ertesites stb)
-
Aryon87
félisten
Most lesz 4 honapos a telo. Tegnap tunt fel, jogy ahogy takaritottam a telot, nem akart eltunni a maszatnak hitt folt. Sajna nem lep meg, ugye nem uveg/keramia a szenzor resz. Ugyanez van a Samuknal is, foleg az S7 tesoknal, az is kopik x ido utan.
Nem akadok fent rajta, hasznalatban levo targy. Mukodest nem befolyasolja, meg meg nagyitoval kell nezni, esztetikailag nem ront a dolgokon.
-
-
Aryon87
félisten
válasz
silentkiller #2524 üzenetére
Nincs nagy kezem, de tudom 1 kezzel hasznalni. Ugyeskedessel elerem az ertesitesi savot is
-
-
-
Aryon87
félisten
válasz
birka_zozo #2498 üzenetére
Hardverben nem. Kulalakban es szoftverben elorelepes.
-
Aryon87
félisten
Volt szerencsem megnezni a M10P-t. Brutal gyonyoru telefon. Viszont a kamerajaval nincsenek nagyon megelegedve, ahogy olvasom a topikjat, nekem meg most mar elegge fontossa valt. U11 maximalisan kiszolgal ezen a teren + a tobbi adottsagaval is, kepeim azt hiszem jol tukrozik ezt (nagyon kivancsi vagyok telen mukent fog teljesiteni, mert nehez tema a havas taj) . A Plus valtozat hiszem hogy jobb lesz, mert ennek a kamerajat kapja kicsit tunningolva. Szal nem kizart a valtas, bar hogy azt hogy s mint, nemtom
A Plusnal nagyon kivancsi vagyok arra a tekercsre, mert a hirtopikjaban erositettek, hogy az csak NFC-t tud, amit nem hiszek, fogja tudni az a QI toltest is..
-
Aryon87
félisten
Nem, es nem is lesz valtas. Ha nagyon akarok valtani, akkor az U11+ johet csak szoba. Az meg nem mostanaban lesz.
Mate10pro helyett meg inkabb a Honor V10 lenne ami a H9-et valtana.
De nem lesz semmi, mert jelenleg nem fer bele a koltsegvetesbe (munkahelyvaltas + karacsony). -
Aryon87
félisten
válasz
brainticket #2276 üzenetére
Nyugi, a mienk is
A Honor 9 meg aug. 5 -
Aryon87
félisten
Megtisztelo, hogy a kepeim amiket felteszek tetszenek, igyekszem kihozni a maximumot a telefonbol, es ezaltal segiteni a leendo tulajoknak is, mert nem egy helyen olvasom, hogy a kamera es akksi az elsodleges erdeklodesi kor, es utana jon a tobbi
Frissitesekkel rendben a telefon, audio teren nem tudok nyilatkozni, inkabb a Honor 9-en szol a muzsika, pont a jack csatlakozo miatt
Valami speci fules van amugy a telohoz, felig agybadugos, allitolag jol szol. Ultrasonic technologiaju vagy miBrainticket: a Pixel 2 az HTC, a 2 XL az LG
-
Aryon87
félisten
válasz
johnny_hun #2252 üzenetére
Sorry, osszekevertem a Huaweivel. Ott elvileg mukodik, itt U11 eseteben sajna nem, mivel csak 2 szint tud
Nalam nincs frissites, sztem az aktualis havi frissitest kaptad meg
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Akciós dokkolók, Lenovo Legion Pro 7 RTX 4080/4090 laptopok, licencek, antivírusok
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P43s - i7-8G I 8GB I 256GB SSD I Nvidia I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest