Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz cherockee #7 üzenetére

    Ezt nem értem, mi az hogy ''pont az iTunes megvalósítóitól''? Egy vicikvacak iPod játékért is komoly összeget kell fizetni, gondolod, hogy az iPhone szoftvereket majd ingyen adják? Ha így lenne, akkor gyárilag rajta lenne minden, vagy mellékelnék hozzá.. amit te az Apple-től töltesz le, azért hétszentség, hogy fizetned kell majd.

    Félreérthetően fogalmaztam, nem pont azokról szól, akik maguknak fejlesztenek, hanem azokról, akik esetleg olyat írnak, ami sok embernek kell, de nincs meg ''hivatalosan''. Az okostelefonokat elvileg pont a rugalmasságuk miatt veszik az emberek, a bőséges szoftverválaszték meg azért van, mert bárki fejleszthet rá. Ha erre nem lesz lehetőség az iPhone-nál, akkor bizony divattelefon lesz, vagy legfeljebb ''fél-okostelefon''.

    Egyébként nem értem a ''hülyebiztosság'' dolgot. Aki nem ért hozzá, az nem fog semmit feltelepíteni, aki meg eljut odáig, hogy programot telepítsen, az nem fog mindenféle hulladékkal foglalkozni, WM alatt sincs ilyen. PPC-n letöltöm a Resco akármilyét, és tudom, hogy működik, mert egy korrekt fejlesztőcsapat. Szerintem nem lenne jó, ha a hozzájuk hasonlókat kizárnák Jobs bácsiék.

    Mellesleg sztem tőlük függetlenül meg lesz oldva, hogy lehessen programot rakni az iPhone-ra, szóval ennyire nem fontos ám ez az egész. :))

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák