Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Garmin topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
rumos14
nagyúr
Igen.
(Miért ebben a topikban kérded?
)A hsz-t szerkesztettem, előtte még nagyobb hülyeséget írtam, ne aggódj

-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
rumos14
nagyúr
-
kohi
tag
Én abban bízok, hogy azért figyelik a piacot és a felhasználók ígényeit. Továbbá szerintem biztos hogy készítenek kamerás és kamera nélküli kivitelt is. A design valóban visszafejlődés méghozzá eddig a legtöbb ember szerint. Még ha csak egy fél évet is vártak volna de kijöhettek volna egy M600i-vel amiben már van wifi. Sajnos egyébként akárhogy kutatok semmit se találni a neten. Jó walkman és cybershot a menő a piaci igények szerint de én pl pont nem ezeket favorizálom mint ahogy ti sem

-
molnarsg
csendes tag
Én most gondolkozok egy symbianos telefon megvásárlásán-
Mivel az M600-ban nincs wlan, ezért kiesett a listából. Talan majd ez jó lesz, ha várok addig... -
Ricardo
titán
Ez nekem sem tetszik. Remélem csiszolgatják a megjelenésig.
-
tl-x
addikt
Hát erre biztos nem fogom lecserélni! Ha cserélem akkor legfeljebb egy p990re!
-
divot
veterán
Nem kell az m610i-be kamera - viszont amikor egy wifire fussa a ''riszőrcs-divilopment'' tudásából 1 év alatt, akkor az emberben felmerül, hogy nem-e lehetett volna valahogy az eredetibe is ''belefejleszteni'' ezt az amúgy alap, és elvárható funkciót, és nem 1 év után kiadni, mint új verziót?
Az m650/m700 majd Cybershot lesz, és az is megkaphatja a fullos p990i alázó UIQ SE-t, aki nem ellenzi a kamerákat, sőt.Minden cég minden termékénél ez a módi: az évi rendes ráncfelvarrásra is hagynak valami apróságot.
-
Athos07
senior tag
magyarázzátok el nekem plz, h miért kell egy üzleti telefonban a kamerán rágódni

Akinek az kell, az vesz p990-et. Ez a telefon viszont a lehető legtökéletesebb arra, ha valakinek kell a komoly tudás de nem nézik túl jó szemmel a melóhelyen a talós kamerát. Szóval, akárhányszor, akárhonnan járom körbe, nem tudom hogy miért hiányolja ebből valaki a kamerát
Nem kell az m610i-be kamera - viszont amikor egy wifire fussa a ''riszőrcs-divilopment'' tudásából 1 év alatt, akkor az emberben felmerül, hogy nem-e lehetett volna valahogy az eredetibe is ''belefejleszteni'' ezt az amúgy alap, és elvárható funkciót, és nem 1 év után kiadni, mint új verziót?
Az m650/m700 majd Cybershot lesz, és az is megkaphatja a fullos p990i alázó UIQ SE-t, aki nem ellenzi a kamerákat, sőt. -
opr
nagyúr
magyarázzátok el nekem plz, h miért kell egy üzleti telefonban a kamerán rágódni

Akinek az kell, az vesz p990-et. Ez a telefon viszont a lehető legtökéletesebb arra, ha valakinek kell a komoly tudás de nem nézik túl jó szemmel a melóhelyen a talós kamerát. Szóval, akárhányszor, akárhonnan járom körbe, nem tudom hogy miért hiányolja ebből valaki a kamerát
-
Peat;)
veterán
-
Peat;)
veterán
Nem hinném hogy kinézetben vennének vissza, miközben a többi modellüknél arra gyúrnak egyedül. Biztos csak egy készülékház tesztelni a belsőt. A többi kategóriában megérdemli a kritikát a se, de azért az m600 nagyon jóra sikeredett, ennyi tudásbővülés+jobb kinézet itt még talán elfogadható.
-
Apollyon
Korrektor
Én erre vártam, az M600 utódjára! De jaj ne
Ebben nagyot csalódtam, ha tényleg ez lesz az. Azt tegyük félre hogy borzasztóan néz ki, de az újdonságok... Kamera azért kellett volna, már mindenben van. Legalábbis nekem kell.
Ehh... -
Rolly
veterán
Igen, ez a kánaán dolog egy eufemizmus arra, hogy CSAK a wifi az egyetlenegy újdonság a telóban (az újabb UIQ-n kívül) - és ami még szánalmasabb: a SE fél éve nem jelentett be igazi előrelépést jelentő telót. És még az ilyen minimális változtatásokra is túl sokat kell várni.
Csunyán maga ellen fordítja az igényesebb szerelmeseit a SE. Nagyon csúnyán.
hát ja. tényleg csinálhatnának már megint egy sikertelefont. mint a k750 volt, de én bízok benne hogy valami nagyra készülnek.
-
Athos07
senior tag
''... az adatátvitel terén teljes a kánaán: ...'' - Hol a HSDPA?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(Igen, telhetetlen v.ok, tudom...
)Igen, ez a kánaán dolog egy eufemizmus arra, hogy CSAK a wifi az egyetlenegy újdonság a telóban (az újabb UIQ-n kívül) - és ami még szánalmasabb: a SE fél éve nem jelentett be igazi előrelépést jelentő telót. És még az ilyen minimális változtatásokra is túl sokat kell várni.
Csunyán maga ellen fordítja az igényesebb szerelmeseit a SE. Nagyon csúnyán.
-
Rolly
veterán
Valószínűleg az a kis kupak a külső antenna csatlakozásra való.
Amúgy ha végre tényleg kijön a kamerás m-szériás (amelyről Deuxani igen pofás víziót rajzolt a következő [link]en), akkor annak már valószínűleg CyberShotnak kell lenni, és akkor nem elégedhetnek meg egy lyukkal a hátlapban - annak körítés, és védelem kell majd.Deuxani tényleg igen szép kis telcsit álmodott. Remélem a SE tanul tőle picit

-
Viktor0610
MODERÁTOR
''... az adatátvitel terén teljes a kánaán: ...'' - Hol a HSDPA?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(Igen, telhetetlen v.ok, tudom...
) -
AMD Power
titán
-
blueMerle
veterán
Pontosan kínai kvarcjáték...Az M600 sokkal szebb ennél,fehérben meg főleg,ez egyszerűen ronda és nevetséges,remélem hogy nem ilyen lesz...Az elődnek ugye szép kocka gombjai voltak,ami frankón illett is az egész dizájnhoz, ez meg elkezdett lekerekedni...

Arról ne is beszéljünk hogy az őrületes fejlesztés eredménye hogy Wi-Fi is van már benne, kamera sehol, tapsvihar, ez tényleg megér egy új modellt
Igénytelen és gagyi
, a SE a k750 óta nincs nagyon a toppon, az volt a nagy durranás, pedig eskü lecserélném ha lenne olyan telójuk ami mindenben jobb mint az, vagy legalább fejlesztések lennének benne...
[Szerkesztve]Teljesen egyetértek veled

K750 óta szinte semmilyen komoly fejlödés nincs
-
Njördli
tag
Pontosan kínai kvarcjáték...Az M600 sokkal szebb ennél,fehérben meg főleg,ez egyszerűen ronda és nevetséges,remélem hogy nem ilyen lesz...Az elődnek ugye szép kocka gombjai voltak,ami frankón illett is az egész dizájnhoz, ez meg elkezdett lekerekedni...

Arról ne is beszéljünk hogy az őrületes fejlesztés eredménye hogy Wi-Fi is van már benne, kamera sehol, tapsvihar, ez tényleg megér egy új modellt
Igénytelen és gagyi
, a SE a k750 óta nincs nagyon a toppon, az volt a nagy durranás, pedig eskü lecserélném ha lenne olyan telójuk ami mindenben jobb mint az, vagy legalább fejlesztések lennének benne...
[Szerkesztve] -
blueMerle
veterán
-
AMD Power
titán
Hát nem lett valami szépség! De gondolom ez már 9.2 Symbianal lesz.
-
Athos07
senior tag
Valószínűleg az a kis kupak a külső antenna csatlakozásra való.
Amúgy ha végre tényleg kijön a kamerás m-szériás (amelyről Deuxani igen pofás víziót rajzolt a következő [link]en), akkor annak már valószínűleg CyberShotnak kell lenni, és akkor nem elégedhetnek meg egy lyukkal a hátlapban - annak körítés, és védelem kell majd. -
blueMerle
veterán
-
ByB
addikt
A hátlapon található kis köralakú műanyag kupak kizárt, hogy a kamerás változatot vetíti előre?
-
Thom!
veterán
én eddig úgy tudtam nem lesz a cebiten a SE lehet tévedek?
-
divot
veterán
Hát ez tényleg csúnyább így elsőre, de a wifi-t átvenném belőle.
-
Rolly
veterán
lehet hogy a cebitig még reszelnek rajta
. Mondjuk nekem se tetszik szinte ugan az a design mint az M600-on mégis csúnyább, szerintem az anyag vagy inkább színválasztás miatt -
blueMerle
veterán
Ez nagyon csúnya. Lehet hogy okos, de egyszeruen randa. Az M600 kifejezetten szépre sikeredett, de ez olyan mint egy bétás Nokia, amivel a fejlesztök rohangálnak (sok ilyet látok
)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- BMW topik
- További aktív témák...
- Iphone 14 Pro Max 128gb 81% aksi - Független KORREKT ÁRON
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB Natural Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPhone 17 Pro max 256GB gyári független 2027.12.22. Apple jótállás
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P 32GB 1TB Nvidia T550 4GB 1 év garancia
- ÚJ Lenovo Legion 9 - Intel Core U9 275HX, 64GB, 2TB, RTX 5090 24GB OLED 240Hz 3 év garancia!
- Apple iPhone 16 Pro 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Nothing Phone 3a Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
)


Ebben nagyot csalódtam, ha tényleg ez lesz az. Azt tegyük félre hogy borzasztóan néz ki, de az újdonságok... Kamera azért kellett volna, már mindenben van. Legalábbis nekem kell.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
)



