Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
Hááhh! Na ez vicces! Átláthatóság??? Ezt mire értettétek? Mennyivel jobb az LE-1150 jelölés, mint a 3800+? Most ne azt feszegessük, hogy hány féle 3800+ proci van, ha már ezt hoztam fel példának, hanem azt, hogy a jelölés mitől lesz jobb ezek után? Ha valaki megkérdezi, milyen procid van, és válaszolsz neki, hogy 3800+ akkor valahova el tudja helyezni gondolatban egy laikus is, de ha azt mondod majd, hogy LE-1150, akkor szerintem fogalma sem lesz rólla mit beszélsz, és akkor jöhet a magyarázat. Mert a kérdés, az lesz, hogy, az 1150MHz-es, mert az ő p4-e 3200MHz-es, és te minek vettél ilyen szart. Aztán válaszolsz, hogy nem ez 2GHz-es változat. Mire Ő, nem baj akkor is szarabb, mint a 3,2-es p4. Akkor mondhatod majd, hogy nem, mert ez körülbelül egy 3800-as procinak felel meg.
Szerintem ez egy paródia, és semmire nem jó csak a nép tömegeinek hülyítésére. Bemegy az irodavezető a boltba, hogy kell egy új gép, eddig se tudta elmondani, hogy mit szeretne, de ez után már az esélyt is elveszik Tőlle. BE-2300 ez kell Neked, ez az új csoda sokkal jobb, mint az a régi szar 4600+ x2.
Értem én, hogy az új modellekkel, már nincs pofájuk 6000+ fölé menni 2,3GHz-es órajellel, és 4600+ néven nem tudják, majd drágán eladni, és nincs mi megkülönböztesse őket az előző generációtól, ahol gyakorlatilag évek óta egy helyben topog a frekvencia, de azért kitalálhattak volna valami jobb, kézenfekvőbb dolgot. Nem tudom mit, de nem is az én dolgom gondolkodni rajta.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nintendo Switch 2
- Milyen autót vegyek?
- Windows 11
- Elektromos cigaretta 🔞
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NBA és kosárlabda topic
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hosszabb bemutatót kapott a Borderlands 4
- További aktív témák...
- AMD Ryzen 7 5700X processzor eladó /Garanciás/
- Ryzen 9 7900X /// Bontatlan // Üzletből, számlával és Garanciával!
- Ryzen 9 7900 /// Bontatlan // Üzletből, számlával és Garanciával!
- Ryzen 7 5700X3D /// Bontatlan // Üzletből, számlával és Garanciával!
- Ryzen 7 8700G /// Bontatlan // Üzletből, számlával és Garanciával!
- ViewSonic VG700b monitor 17" 1280 1024 DSUB, DVI, beépített hangszórókkal
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RX 9070 XT 16GB Videokrátya! Bemutató darab!
- AKCIÓ! ASUS ROG Zephyrus GA403UV Gamer notebook - R9 8945HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest