Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz alamuszi #273 üzenetére

    "Nem arra válaszoltál ismét amit írtam, és kérdeztem, ha ennyire degenerált vagy miért válaszolsz"

    Én konkrétan arra válaszoltam amit összehordtál, sajna személyeskedésen kívül máshoz nem ér fel a szellemi képességed, így ezt nem is értetted meg, sajnállak is ezért nagyon.

    "A Mac Minihez mi is kaptunk egy Mini-DVI-VGA átalakítót, amihez aztán még kellett venni egy Micro-DVI-DVI átalakítót."

    Érdekes helyen vásárolhattatok, én anno DVI átalakítót kaptam a dobozában (azzal is használtam) és a mostani Mini-hez is az jár, igaz most már HDMI-DVI kivitelben.

    "a többihez elégl lesz egy sima 500 Ft-os USB-USB kábel is."

    A dokk kábel is beszerezhető kemény 500 Ft-ért, igaz nem gyári, azért elkérnek egy ezrest is.

    Arról meg nem az Apple tehet, hogy a többi gyártó össze-vissza cserélgeti a csatlakozóit. Náluk már 8 éve ugyanaz a csatlakozás van, erre egy komplett iparág épült mára.
    A konkurensek meg kezdték a saját egyedi megoldásukkal, majd mini USB, most micro USB, holnap meg majd megint kitalálnak valamit, mert rájönnek, hogy egy komplex eszköz vezérléséhez, töltéséhez és adatkommunikációjához a sima USB szabvány édeskevés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák