Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz DJGABI #27142 üzenetére

    Igen, 8 misi, mert "természetesen" zsírúj, 0km-es vas játszott volna csak. Közben sógor kb harmadannyiért lőtt egy P3-at valami erre szakosodott importtal foglalkozó embernél. De az nem jó ugye, mert 5 meg 8 meg 10 éves, és jaj :U

    Laptopra meg venni kell egy sokazegyben adaptert, aztán jóvan. Pénztárca mélységétől függően egész konszolidált megjelenésűeket lehet találni, és akkor még az a cikifaktor se játszik, hogy valami fröccsöntött fosch lobog az üzleti gépen.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz DJGABI #27142 üzenetére

    pont a napokban volt egy FB hir alatt szo arrol, hogy a bringasok bicaja dragabb, mint az autok
    persze okosan a 15-20+ eves autokat neztek egy vatta uj, nem eppen alap bringahoz kepest :DDD
    mintha 0-10 eves autok amugy nem lennenek az utakon
    meg a karbon vazas karbonfelnis technikat, ami cangasok kozott se tul gyakori, foleg nem az atlagjuzereknel
    nyilvan letezik az is, de 1,5-2 millioert azert relativ kevesen vesznek csak egy vazat

    nekem is van olyan ismi akinek az van, de o amator (maraton) futo meg triatlonozik is mellette
    az egysegsugaru pistike meloba jarni nem fog 3-4 millios biciklit venni, foleg nem a bp-i utakra
    4 millioert meg nincs semmilyen uj auto
    egy fapad Swift is 5.5misi mar, Sport kivitel 9.5(!!!)
    meg a szinten karboncuccos auto meg booooven 20-30 millios szokott lenni :DDD

    az a vicces, hogy 10-20 millios autokbol is tobbet latok az utcan napi szinten, mint barmilyen biciklibol, amik kozul meg a toredeke az a horrordraga versenytechnikas


    de ugy megy a duma rola, mintha a Tour de France-ra keszulnenek vele itt :DDD
    csak amikor meg jon a TdF, akkor sosem latom ezeket sehol :DDD

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák