Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bambano #17938 üzenetére

    A Chuck az elejen nagyon jo volt, a veget viszont picit annak is elrontottak szerintem, picit repetitiv lett. Viszont egeszen addig imadtam, eredeti otlet, jo szereplok, pont nekem valo bugyuta humor hulye "laugh track" nelkul... Szoval jah, azt szerettem En is. Most, hogy igy mondod, lehet ideje is ujranezni, mert mar nagyon regen lattam, biztos sok resz van, amire nem emlekszem mar.

    Amugy En igy vagyok az akciofilmekkel. Kedvenc ket "modern"/uj generacios akciofilmem a Hardcore Henry, meg az uj Dredd (amellett, hogy a regit is imadom). Nincs bennuk semmi baromsag, pont arra es pont ugy tokeletesek, amire az akciofilm ki lett talalva: Latvanyos, eredeti es szorakoztat ugy, hogy mellette teljesen ki tudod kapcsolni az agyad. Nem akar tobb lenni, mint ami, viszont azt a keveset kivaloan talalja, nalam telitalalt volt. Es siman lehet, hogy ezekert most kapni fogok, mert valamiert mindkettot divat utalni, de En szeretem.

    Su2 -> Special Unit 2? 13-as raktar? Ezek mik ezek? :DDD

    szerk: Amugy kossz a tippet, felkerul a megnezos listara.

    szerk2: Uj Dune filmet latta mar valaki? Erdemes belenezni, vagy nagyon fos lett? Erdekel, de picit felek tole oszinten szolva.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák