Hirdetés
- Apple Watch
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
narobik
tag
Nagyon jól néz ki!

-
DDA40X
aktív tag
-
totgab02
tag
-
#40359168
törölt tag
Az eléggé különleges meg extra, hogy ennyire faltól falig kijelzős, egyébként pont ez az a kivitel, aminél - külső szempontjából - szinte semmi dolga nincs egy tervezőnek, következésképp nem is várható, hogy bármi "extrát" mutasson fel a készülék.
-
totgab02
tag
Nincs kiforgatva masok is akik veled ertettek egyet igy ertettek

De sokkal inkabb a telefonnal kapcsolatban kene vitazni nem az emberi szokasokkal.
Amugy nem ertem mi qz hogy eltunik az egyediség, hat a mai telefonok 90 szazaleka noccs+fuggolegesen elhelyezett kamera rendszer
-
Graphics
Jómunkásember
-
DDA40X
aktív tag
Szovla vegyuk ko az elso kamerat mert aki azt használja amugy is gyoker😂 legjobb reklamszoveg lenne a xiaomitol. Mert nem vesszuk ki az akksit is hogy ne kelljen tolteni
Kicsit sajnalom hogy a mix-ek dizajnat eltekozoljak, esetleg a mi szeriaban szívesebben lattam volna, igy lenne 2 kulonleges kialakitasu szeriajuk.
Ez az! Forgassátok ki a mondanivalómat, ha ez örömet okoz. Aki érteni akarja, az érti is..

-
spawn21
veterán
Miért csak a selfiere gondolsz mikor az előlapi kameráról van szó? Nagyon sokan vannak akik sosem selfieznek, viszont rendszeresen videotelefonálnak vele.
Biztos van akinek hasznos.
Sok márka van aminek van. Az én telefonomon is van, de nem használtam még . Számomra haszontalan. Viszont hogy magam ellen is beszéljek, arcfelismeréshez hasznos tud lenni -
Juhaszatti
addikt
-
judas13
veterán
-
Luck Dragon
támogató
Ez igen! Tetszik.
-
enginev3.0
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
-
HUTCHDB
nagyúr
Mi 8 mellett ez nagyon nem szép, elég lapos tégla

Noccs?
Nem mondod komolyan... na mindegy, az ablegroszabb megoldas.
-
blackmoto
senior tag
Nem tudtam hogy a személyi igazolványomon is az van. Sőt a húsz éves tablóképen is biztos az van. Még véletlenül sem portré fotó legalább az utóbbi.
-
Benetnes
tag
Ha tényleg ilyen lesz, akkor erre egyből cserélem a mi mix 2-m

Én meg mellé veszem meg....

-
spawn21
veterán
-
pusszycat
nagyúr
Ha majd minden telefon így fog kinézni,eltűnik az egyediség ami még a káváknál is idegesítőbb...
-
enginev3.0
félisten
Mi 8 mellett ez nagyon nem szép, elég lapos tégla

-
nozs23
addikt
-
Graphics
Jómunkásember
-
spawn21
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
mrThomi
addikt
-
The.Biker
veterán
Nem nagy szám. Semmi különös,semmi extra...
A hardver meg a jófogás tele lesz egy-két napos “csak kipróbált” ilyennel. -
totgab02
tag
Szovla vegyuk ko az elso kamerat mert aki azt használja amugy is gyoker😂 legjobb reklamszoveg lenne a xiaomitol. Mert nem vesszuk ki az akksit is hogy ne kelljen tolteni
Kicsit sajnalom hogy a mix-ek dizajnat eltekozoljak, esetleg a mi szeriaban szívesebben lattam volna, igy lenne 2 kulonleges kialakitasu szeriajuk.
-
Szabcsizz
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
-
DDA40X
aktív tag
Mert ha nincs kép állandóan, akkor meg sem történtek az események..
-
roli543
őstag
Hát szerintem ne általánosítsunk ennyire, mert az előlapi kamera nem ördögtől való ahogy az azzal lévő kép készítés sem.. én is van hogy használom ha az egész társaságot akarom hogy benne legyen..
A telefonhoz: nagyon tetszene csak maradjon 6 col..
-
#29263560
törölt tag
Remèlem tènyleg ilyen lesz.
-
h4h01
senior tag
R.i.p. MI 8! Ez mennyivel szebb!
Már ha valóban ilyen lesz.. -
AllTheBest
őstag
-
DDA40X
aktív tag
-
tibcsi0407
félisten
-
spawn21
veterán
-
sKie^
tag
-
spawn21
veterán
végre!
El kell hagyni a szelfi kamerát. Így lehet a legszebben megoldani
-
aelod
veterán
-
HUTCHDB
nagyúr

Na eeezzz mááárrr döfiiii! -
jacis
nagyúr
Jól néz ki.
-
AllTheBest
őstag
Ha tényleg ilyen lesz, akkor erre egyből cserélem a mi mix 2-m

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nyomtató topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Temu
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ Lenovo Legion Pro 7 - AMD Ryzen 9 9955HX3D, 64GB, 2TB, RTX 5080(16GB) 3 év Lenovogarancia
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Apple iPhone 13 128GB Starlight Karcmentes állapotban 88% akkumulátorral
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








Már ha valóban ilyen lesz..


