- Magisk
- Mobil flották
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
Új hozzászólás Aktív témák
-
-Skylake-
addikt
válasz
joelke HU #30 üzenetére
"Ami szuper kényelmes, csak éppen a hangminősége azért nem ugyanaz és a legnagyobb gond, hogy rengeteg olyan zene van, ami nincs is kínálatukba."
1 : latom magam elott, ahogy mindenki 96/24 be tolti le az epp akutalis baranyatilla mixet meg kisgrofo/vastagcsabi uj albumat, nyilvan
2: ha valakinek tenyleg nem felel meg a spoti 320as mp3, annak meg ott a tidal. Ott tenyleg 44/16 ill 96/24 es zenet hallgathat. Szoval ismetelten problem solved.
Lenyegeben arrol szol ez az egesz itunes tema miota letezik szerencsetlen program, hogy milyen nehez a 99,999%-ban illegalisan letoltott, lopott zenet felmasolni egy eszkozre aminek a gyartoja uttoro szerepet jatszott az internetes zenebolt mint fogalom kialakitasaban. Remelem erzitek a logikai bukfencet ilyenkor.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Bomba Ár! Dell Latitude 3190 - Intel N4120 I 4GB I 64GB SSD I 11,6" HD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged