Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Obyboy #151 üzenetére

    Indiában írták a 94000-es árat. Nem tudom, ott mennyi erre az ÁFA (ha jól tudom, ott is többféle ÁFA kulcs van, mint ahogy Európában is, nem ismerem mélységében).
    De ha pl a Spanyol ÁFA 16%-át és a magyar áfa 27%-át veszem alapul, valamint az Artisjus 4788Ft-os extra díját, akkor a spanyoloknál 100k lesz a készülék 6/128-as változatban (16%-os ÁFA-val)

    Egyébként ha a MiStore-ban 115k, az Eustock pedig "egy háron pendül" velük, akkor ott a szlovák ÁFA-val 103k körül lenne a 6/128-as készülék. Ez esetben - ha lesz - a 6/64-es pedig 95k körül lenne. Mindkettő Bruttó áron.
    De ha csak kicsi a különbség a két készülék ára között, akkor szerintem nem hoznak majd 6/64-es telót...

    marcee
    Hát igen, az iPhone X az valóban dealbreaker egy Poco F1 vásárlása esetén :DDD Ebben azért másolhatnák az almásokat (tárhely felárat nézve) ;)

    Tyrel
    Ki szokták rakni előbb a várható árral, az A1-nél is ez történt. Emlékszem, épp sétáltunk a családdal a Várkertben, mikor jött az email, hogy megvehető, le is ültem egy padra és gyorsan megvettem. Pár óra múlva már el is fogyott a fekete. Szóval így csinálják, de még előbb tudniuk kell, hogy tényleg érkezik-e

    Freiherr
    Itt nézd meg. Jó fényviszonyok között tetszetős, de kevés foton esetén jár a pofon.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák