Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malor

    aktív tag

    válasz Zlatan85 #5890 üzenetére

    A függetlenség mennyire biztos egyébként? Úgy értem mennyire lehet erre apellálni, ha az embernek tényleg független telefon kell? Mondjuk megcsinálhatom azt, hogy bemegyek és azt mondom az ügyfélszolgálatosnak, hogy olyat hozzon, akkor olyat fog?

    Azért kérdezem, mert ugye ma divat a szolgáltatóknál a játék az előfizetési díjaknál telefon vásárlás és csak tarifacsomag váltás esetén. Üzleti Telenoros előfizetésem van. Náluk a 10e Ft-os korlátlan csomag korrekt ajánlat telefon nélkül, bár nem reklámozzák, hogy üzleti előfizetőknek is van...teljesen érthetetlen, hogy miért, de ez most nem is fontos. Telefonnal ugyanez az előfizetés 14e Ft/hó. A 40% felárat túlzásnak tartom. Lejárt a hűségidőm a jelenlegi előfizetésemre. Már ajánlottak 40e Ft bónuszt, ha veszek telefont náluk, de még így is jobban járnék, ha T-nél tudnék venni független BB-t és a Telenornál meg átváltanék az ALL-in L csomagra...

    Tiszta őrület ez a telefonos meg anélküli móka egyébként. Ha ingyen adnák a 'telefonos verzióhoz" a Z10-et, akkor is jól keresnének rajta, hiszen 96e Ft felárat fizet ki az előfizető 2 év alatt csak azért mert telefont is vett az előfizetés mellé.. De még úgy is 9500 Ft-ot kell fizetni a telefonért a felájánlott kedvezményt levonva abban a díjkategóriában. Viszont a drágább előfizetési díj megdrágítja az egészet, nem igazán éri meg telefonnal az én telefonálási szokásaimhoz viszonyítva, akkor már jobb a jelenlegi Menedzser 10000. De gondolom ezzel az érzéssel nem vagyok egyedül :)

    Illetve üzletileg sem tartom korrektnek, hogy tarifaváltás esetén büntetnek azért, mert még telefont is tőlük veszem. Valahogy ellentmondás az egész, de mint szolgáltató kb. azt csinál amit akar, utána valami szép marketinggel meg megpróbálja eladni.

    Bocsánat a hosszú hsz-ért , csak már vívódom egy ideje :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák