Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueDesires

    újonc

    tldr: Black shark 3? Kell!

    Aki a méretén hüledezik, annak elárulom, hogy ez egy gamer teló, a két ravasz pedig nem azt mutatja, hogy hearthstonera meg kavicshúzkodásra tervezték...

    Én kb egy évig nyúztam egy xiaomi mi max 2-t többnyire pubg-t tolva vele, amíg le nem égett benne valami. xd Méretben kb hasonló a két telefon, de a bs3 pronak magasabb a screen-to-body aránya, így hosszban nagyobb lett a kijelzője, ami +9 cm^2 jelent sokkal jobb felbontás mellett. Persze nevezhetőek phabletnak is, de teljesen jól haszánlható volt egy kézzel is a max 2.

    A ravaszok pedig egyértelműen azokat segíti, akik nem tudják elsajtítani a több ujjas írányítást, igazi gamer feature, aminek én is örülnék a telómon (ha nem vágod, miről van szó, keress rá: "4 fingers claw pubg")
    Rohadt sok pénz van ezekben a játékokban, nem csoda, hogy kialakult egy konzolosabb vonal a telefonok világában. (Pubg Mobile-on követheted is, hogy vannak olyan arab és kínai játékosok, akik szezononként több tízezer, százezer eurót költenek a játékra, és ők csak a jéghegy csúcsa.)

    Persze ha én is pénzes, füldugós paraszt lennék, akkor csak apple watchcsal telefonálnék, és ipaden játszanék a nagyobb kijelző és a jobban optimalizált rendszer miatt, mint ahogy ezt a pro gamerek, streamerek teszik, ugyanakkor a xiaomi lehet, hogy megfizethetőbb, de ennél a cégnél is vannak bőven gondok hardver és szoftver minőségben, támogatásban (pl a mi max 2 sem kapott új android verziót az ígéretek ellenére, illetve gyakori probléma volt, hogy nem érzékelte folyamatosan az érintést a kijelző, és a telefon enyhe hajlítgatásával lehetett megjavítani xd) , de ugyanakkor ők a legbátrabb "kisérletezők", félévente piacra dobnak 4-5 új telefont, ha nem többet. Csak most márciusban jönnek a note 9-ek (vagy mik) és az új black sharkok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák