- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Fotók, videók mobillal
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom mobilszolgáltatások
- Vivo V40 5G - az első benyomás fontos
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Yettel topik
- Brutál akkuval érkeztek az Ulefone X16 modellek
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Badman 4ever #60 üzenetére
A HD 7000 lehet, hogy késni fog. Az egész a 28 nm-es node állapotától függ. A HD 5000 is a nyáron jelent volna meg, csak hát a TSMC ... hasonló problémák most is előfordulhatnak.
Kósza pletyka, hogy az XGI (igen a Volaris srácok
) készülnek valamire. Még idén. Többet nem tudok, bár engem meglepne, ha megint megpróbálnák. Persze majd kiderül. Állítólag a Computexen már szellőztetnek valamit.
Sanyix: A játékok azért használják így a tesszellációt, mert másra az API jelenlegi állapotában nem jó. Egyébként egyetlen játékban sem szedi le 10-15%-nál jobban a sebességet. Ez kártyától független. Ami megöli a DX11-es játékokat az a Post Process. Dirt 2 ezen a ponton kell visszavenni, és rengeteg sebességet lehet nyerni. Az AVP-nél az Advanced Shadow a teljesítménygyilkos, míg a Metro 2033 alatt az Advanced DoF-ot kell kikapcsolni, ha kevés a sebesség.
-
Gyuri27
félisten
válasz
Badman 4ever #18 üzenetére
Végleg el akarják söpörni az nv-t szvsz. Ezért ez az eröltetett tempó. Hiszen az nv az 5xxx-s vga-l sem tartja a lépést.
Egy ilyen vga meg kell nekem is. Fogjunk össze, béreljünk egy vonatot és irány csájna.
-
Tomcat
őstag
válasz
Badman 4ever #51 üzenetére
Én bölcsebb döntésnek választanám az AMD helyében ha az ősszel kijövő 40nm-es technikát valami HD5000+ (HD5890?) névad adnák ki mint egy fejlesztett HD5000-es szériát. Amit viszont jövőre terveznek 28nm-en azt kellene HD6000 néven árulniuk. Vagy akkor az már HD7000 lenne? Nem túl gyors már ez a fejlődés?
HD5890 -
Angel1981
veterán
válasz
Badman 4ever #18 üzenetére
Jelenleg úgy néz ki, hogy a HD6000 első képviselői még 40nm-en fognak készülni, jövő év elején érkezhetnek a 28nm-es példányok, kérdés, hogy azt még mindig HD6000-nek fogják-e hívni.
-
FireKeeper
nagyúr
válasz
Badman 4ever #18 üzenetére
kicsit kezd ez az egész az intel tick-tock féle módszerére hasonlítani.
-
Eddie141
senior tag
válasz
Badman 4ever #18 üzenetére
Erre én is kíváncsi lennék, de a hírben szereplő kártya sem rossz vétel, az biztos
Anno az nvidia is csinált ilyet, amikor még a G80 volta menő, mert kiadtak egy G80-as 8800GTS 640-et 112shader-el a 96 helyett
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- EA Sports WRC '23
- Battlefield 4
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Formula-1 humoros
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- 3D nyomtatás
- További aktív témák...
- Epson Expression 12000 XL Nagyformátumú A3 szkenner
- HP Victus 15-fb1002AX - 15,6"FHD IPS - Ryzen 5 7535HS - 8GB - 512GB SSD - RTX 2050 - Win11
- Kingmax 1x2GB DDR3-1333 RAM
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700 / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 250SSD+500HDD
- HPE Aruba PoE+ L3 switch raktárról azonnal elérhető!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest