Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    Szerintem tök felesleges bele SIM. Az emberek többségének elég a wifi modul, mert ha el is viszi magával, valahol mindig van wifi, vagy ha nincs, akkor van a mobilon Hotspot mentőövnek.
    De valószínűbb, hogy otthon használja a Tabletet, útközben meg elég a mobil képernyője megnézni ezt azt, ami hirtelen kell, és még cipelni sem kell a tabot, ami bár nem nehéz, de mégsem egy "előkapom a zsebből" dolog.
    Én pl még a telefonnal is 90 százalékban wifivel vagyok neten. A wifi és a 3g is folyamatosan be van kapcsolva, de otthon a wifin megy a netre. A munkahelyemen is azonnal a céges wifire csatlakozik. A 3g-t szinte csak a google navigáció használja újratervezéskor :DDD
    Mondjuk a hátlapi kamera szerintem is lemaradhatott volna, sőt nekem még az előlapi sem lenne bekapcsolva soha...

    Pixa:
    Nem mindegy milyen a doboz? Vagy Te szívesebben veszel meg egy díszdobozba csomagolt kutyagumit, mint ezt ebben a dobozban? Nálam a doboz nem szempont ha vásárolnék, akár pufizacskóban is lehetne...

    [ Szerkesztve ]

  • haris

    őstag

    válasz Tiger205 #38 üzenetére

    Havi 8 ezret azért hogy bárhol bármikor.... (Hipernet 42 ha jól néztem)
    Hát te tudod. Nekem akkor elég otthon a wifi. És szerintem az emberek nagyobbik részének is. Nem az a gond, hogy nem akarnám használni, na de havi max 2000 ft amennyit nekem megér, és az ott van a mobilomon. És én nem sorolom magam a szegényebbek közé, de 8ezer/ hó, na nem...

  • haris

    őstag

    válasz s4tch #51 üzenetére

    Azért az tetszik, hogy dobálóztok itt mindenféle céges meg hasonló tarifacsomagokkal, ami halandó embernek mondjuk elérhetetlen.
    Illetve Te is nem kicsit csúsztatsz, amikor azt írod:
    "T-Mobile-nál 2GB-s társkártya netcsomagom van a tabletben havi 2eFt-ért, a telefon előfizetését meg úgy variálom ettől függetlenül, ahogy akarom."
    Megnéztem a T-mobilnál mi van rendelhető, és ami neked van az bizony (ARANY)társkártya netcsomag, ami pedig szintén csak a gazdagok játékszere. Olcsó előfizu, vagy feltöltőkártyás ügyfél soha nem lehet ilyen csomag tulajdonosa(előfizetője)
    A másik:
    "Elfogadom, hogy neked nincs erre szükséged,...."
    Félre értetted! ENNYIÉRT nincs rá szükségem. Megnéztem az általad említett Tmobilnál halandóknak a legolcsóbb NETcsomag havi +3200FT (a telefonelőfizetésen felül)
    Mint mondtam én ilyen árak mellet megelégszem a telefonon történő alkalmankénti neteléréssel. És mint mondtam, vagyunk így egy páran.
    De részemről ennyi. Tudomásul vettem a Te véleményedet is.

  • haris

    őstag

    válasz s4tch #56 üzenetére

    Igen utánanéztem és te magad is igazoltad amit írtam:
    Ezt írtam:
    "ARANY)társkártya netcsomag, ami pedig szintén csak a gazdagok játékszere. Olcsó előfizu, vagy feltöltőkártyás ügyfél soha nem lehet ilyen csomag tulajdonosa(előfizetője)"

    És Te ez írod:
    "Ha a számlád havi nettó 8eFt körül alakul, ami csöppet sem kiugró,"
    Akkor számolok: netto 8ezer, az kifizetéskor 10160 Ft
    1. Hát nekem még sosem volt ennyi a havi számlám. A telefonomon elófizetett mobilnetet is hozzászámolva általában 6-7 ezret fizetek ÁFÁVAL együtt (a te világodban ez kb 4000-5500Ft)
    2 feltöltökártyás ismerőseim 2-3 havonta töltik a telojukat, hiszen nincs pénzük havi előfizura, ezért feltöltőkártyások.
    3 Érdi vagyok, nálunk nincs olyan, hogy UPC.
    4 a 90-100ezer forintos ezközt egyszer veszem meg, és nem szándékozom még további havi 3-4 ezret elkölteni rá, inkább kompromisszumot kötök, és mint írtam megosztom a mobilnetem a teloról, ha elviszem valahova vagy otthon van wifi
    És még valami,nem tervezem hurcibálni, pont a mérete, és az ára miatt. Nekem ez sok pénz.

    De mint írtam nem értjük egymást.
    Nekem ez is jó lesz, Te meg keress másik tabletet, amiben van Sim kártyahely. Ez a megoldás a problémánkra.

    [ Szerkesztve ]

  • haris

    őstag

    válasz s4tch #66 üzenetére

    "Az a baj, hogy fals érvekkel, következetlenül próbálkozol, és egy pillanatig nem próbálsz más fejével gondolkodni."

    Szerintem többen is gondolkodnak úgy mint én, miszerint az évi +24ezer (vagy több, de ebbe most ne menjünk bele ismét) telefonszámlán felül felesleges kiadás.
    Wifi tök elég bele szerintem. Pont.
    Te vagy az (meg még páran) akik sírtok, hogy "Ó jaj, miért nincs benne 3G", pedig nem ez a kérdés. Nincs benne, mert Nektek nem ezt kell megvennetek, hanem a 3G-vel szerelt gépeket, mert vannak olyanok is, csak nem ez az.
    Te keress olyan Tabot, amiben van, ez nem a Te tableted és kész. Ne akarj meggyőzni az igazadról, hanem próbálj "más fejével gondolkodni".

    Én azért sem kaphatok ilyen Aranytárskártyát, mert nem a T-mobilnál van a mobil előfizetésem, és valszeg nem is lesz soha. TÁRS kártyát pedig csak a főkártyához tudok igényelni.

    "Ez nettó 4 ezres számlával is csak 8 hónap."
    Illetve Aranykártyához 6hónap alatt kell elérni azt a bizonyos pontot, nem 8 alatt, de mindegy is, csak lovagolás a szavakon.

    Élmény volt veled az eszmecsere, de mindketten csak a saját igazunkat hajtogatjuk, így ezt a témát tényleg hanyagoljuk a továbbiakban.

    Ez a tablet igenis jó, én vevő lennék rá, legalábbis a mai felhozatalból nekem tetszik. A többi már csak pénz kérdése. Ami most nincs erre a célra, így akkor sem vennék, ha olcsóbb lenne, mert ha nincs, akkor nincs, de még egyszer mondom, kéne. Így ahogy van.

  • haris

    őstag

    válasz Avicularia #69 üzenetére

    Hiába mondom, sokan csak azt ismételgetik, hogy "de miért nincs?"
    A többi kérdésedhez nem tudok érdemben hozzászólni, mert még nincs és egy darabig nem is lesz tabletem, így tapasztalatom sincs velük kapcsolatban.
    Asus TF300-al nagyon kacérkodtam karácsonytájt, amikor egyes boltokban 100ezer körül volt dokkoló nélkül az ára, de győzött a józan ész, és inkább elköltöttem ezt a pénzt bejárati ajtóra, mert a régin már keresztül fújt a szél.
    A 'noname' márkát nem veszek, és amíg nincs feleslegesen meg az a pénz, amit Tabra költenék, addig csak áhitozok utána.

  • haris

    őstag

    válasz Rickazoid #71 üzenetére

    Talán az az oka, hogy pont a 3G egy olyan 'fícsör' ami miatt jobban nyílik az emberek pénztárcája (már azé a rétegé, akinek ez fontos).
    Engem sem zavarna, ha lenne benne 3G, félreértés ne essék, de ha ezért drágább lenne (mert az lenne) akkor inkább nem kérem, köszi.

    Kb ez volt nem olyan rég az autógyártásban a légzsák. Én még vettem autót egy olyan korban, amikor a légzsák még csak a luxusautók kiváltsága volt (de legalább is az extralistán szerepelt), ma viszont már egy alap Dáciába is be van építve, mert olcsóbb levenni a polcról egy légzsákos kormányt, mint gyártani egyet nélküle.

    Előbb-utóbb meglesz a Ti vágyatok is.
    Bár lehet mégsem. Notebook frontot máig ugyanez a helyzet. Valamikor az volt a hordozhatóság "netovábbja", mégis a mai napig alig (vagy egyáltalán nem) találni olyan belépőszintű, de márkás note(net)bookot, amiben lenne 3G. Vagy ha van, akkor +20-30ezerrel drágább mint a 3G nélküli.

    SZERK:
    Avicularia
    Affene, kicsit bő lére eresztettem, és máris megelőztél :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák