Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    Szerintem tök felesleges bele SIM. Az emberek többségének elég a wifi modul, mert ha el is viszi magával, valahol mindig van wifi, vagy ha nincs, akkor van a mobilon Hotspot mentőövnek.
    De valószínűbb, hogy otthon használja a Tabletet, útközben meg elég a mobil képernyője megnézni ezt azt, ami hirtelen kell, és még cipelni sem kell a tabot, ami bár nem nehéz, de mégsem egy "előkapom a zsebből" dolog.
    Én pl még a telefonnal is 90 százalékban wifivel vagyok neten. A wifi és a 3g is folyamatosan be van kapcsolva, de otthon a wifin megy a netre. A munkahelyemen is azonnal a céges wifire csatlakozik. A 3g-t szinte csak a google navigáció használja újratervezéskor :DDD
    Mondjuk a hátlapi kamera szerintem is lemaradhatott volna, sőt nekem még az előlapi sem lenne bekapcsolva soha...

    Pixa:
    Nem mindegy milyen a doboz? Vagy Te szívesebben veszel meg egy díszdobozba csomagolt kutyagumit, mint ezt ebben a dobozban? Nálam a doboz nem szempont ha vásárolnék, akár pufizacskóban is lehetne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák