Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    Ez elég harmatos lett. Önmagukban jó készülékek, de az elődöket 6S/7 hozzávéve többet vártam.

    Megbízható készülékek, amik hosszú ideig támogatva lesznek. A processzor kellően erős, hogy pontosan mennyire talán soha nem tudjuk meg a ködösítés miatt.

    A kamera nekem picit csalódás. Jó képeket lehet velük lőni, de messze nem akkora durranás, mint amekkorának beharangozták. Amit furcsálok, hogy nincs igazán különbség a 8 és a 8+ képei között. Pedig elvileg kellene lennie.
    A portré mód jó lett. Megnéznék egy tesztet amiben ezt hasonlítják össze más zászlóshajók hasonló képeivel.

    Ami viszont számomra érthetetlen az a sima 8-asba rakott 2 giga ram. Optimalizáció ide vagy oda, ez nagyon kevés.

    Összességében korrekt iparos munka eredménye a két nyolcas iPhone, de egy Apple szintű cégtől többetr várna az ember.

    Az X tesztre kíváncsi vagyok. Ott több lesz az újítás (az előd modellekhez képest), így talán kedvezőbb lesz a fogadtatása. Ami kérdéses, hogy a megosztó formai változás mennyire lesz sikeres.

Új hozzászólás Aktív témák