Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Somatom #56 üzenetére

    Desktop verzió alatt a szoftverek olyan verzióját értem (pongyola megfogalmazás következik, ne hivatkozzon erre senki :DDD ), amit monitor - egér (touchpad) - billentyűzet kombóra terveztek. Pl. a “normál” photoshop, vagy final cut. Ezeknek (mármint a desktop appokon belül a heavy appoknak, amiről szólt a kérdésed) tudtommal vagy nincs, vagy csak korlátozottan működő mobil megoldása van (iOS-re, iPadOS-re). Ha én ezeket a szoftvereket munkára használom, akkor elvárom hogy pl. egy macbook -> ipad váltás miatt a munkám menetéből a lehető legkevesebb változzon meg. Ezt én egyelőre a fenti két program esetén nem látom biztosítottnak (ha azóta kijött új verzió, akkor majd ránézek), így nem tartom valódi opciónak munkára ezt a tabletet - hiába van meg hozzá az ereje. A szoftverek majd felnőnek hozzá, akkor más lesz persze. És emiatt gondolom, hogy nem éri meg ezen tesztelni 8 heavy appot, mert aki munkára használná, az az én elméletem szerint nem fogja, xy hobbifotós meg azért nem fog csomó heavy appot használni mert nem az a célja, így én nem tartom ezt közel sem valós felhasználásnak (biztos van, aki így fogja használni, de ezek alapján én nem tenném). </szigorúan személyes vélemény vége>

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák