- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy Fit 3 - keveset, de jól
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Yettel topik
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
Új hozzászólás Aktív témák
-
dreamdancer
őstag
nem teljesen értem, hogy téged miért zavar az, hogy egy anyagot melyik rovatba rakunk, ha maga az anyag nem rossz
Tényleg nem szeretnék kötözködni, a cucc és az írás minőségén sem akarok problémázni, de nem érzed, mennyire abszurd a fenti kérdésed? Ezen az alapon bármit berakhattok bármelyik rovatba, szerinted a ROVAT (blog, cimke stb.) lényege nem az, hogy összegyűjtse a valamilyen szempontból (pl. márka) kötődő írásokat, így segítve az olvasókat, hogy könnyebben megtalálják az őket érdeklő anyagokat? Szerinted nem gáz, ha egy tematikus blogban olyan írások jelennek meg, amelyek nem kapcsolódnak a témához szorosabban? Ez a hangfal simán elfért volna bármelyik márkablogban, nyilván azért került pont ide, mert a StarKing forgalmazza.
Tényleg fura, hogy az Apple blogra kattintva olyan írásokat várnak, keresnek az olvasók, amelyekben az Apple speciális képességeit, szabványait használó termékeket mutatnak be, nem pedig egy átlagfülest vagy telefontisztító kittet? A másik oldal meg, nem gondoljátok, hogy ez a hangfal más mobilok tulajdonosait is érdekelheti, akik rá se kattintanak az írásra, azt gondolva, hogy egy újabb Dock connectoros cuccot látnak majd, ami számukra érdektelen és nem szeretnék megfizetni annak az "Apple-felárát"?
Még egyszer mondom, nem kötözködni, pláne kioktatni akarok, csak nem értem a dolgot. (Pontosabban értem, StarKing, promó, de igazán megbeszélhetnétek velük, hogy APR-ként, Apple blogba, Apple-re optimalizált cuccokat adjanak.)
-
dreamdancer
őstag
Már elnézést, de csak én nem értem, mit keres ez a kütyü az Apple blogban? Vagy csak nem vettem észre rajta a dokkolót? Mert amúgy ez csak egy sima BT-s hangfal, microUSB-vel tölthető (hálózati adapter van?), ami bármilyen telefonnal összekapcsolható, ja, Apple-lel is.
Ha már ezen a blogon promózik a StarKing, miért nem jó árú AirPlay hangsugárzókat, erősítőket, vagy legalább Lightning-es dokkolós modelleket mutatnak be?
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen videókártyát?
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Windows 11
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy Fit 3 - keveset, de jól
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 330S-15IKB - i5-8G I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Keresünk dokkolókat
- Canon imagePrograf PRO-6100S plotter - szinte új, 500m2 nyomat
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest