Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz fi:zi'k #4 üzenetére

    A lassan 11 éves Casio-m még mindig hibátlanul teszi a dolgát, nem is cserélem míg be nem adja az unalmast. Eddig egyszer (vagy talán már kétszer?) kellett benne elemet cserélni. [Van a családban egy 63 éves felhúzós DOXA, na az még energiatakarékosabb. :P ] És szerintem még mindig el lehetne adni nem sokkal kevesebbért, mint amennyiért akkor lett véve. Na ezt próbáld meg elsütni 11 év múlva. Addig az okosóra a gazdag geek-ek játékszere szerintem. Persze repiben jöhetne. :))

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Lacee1986 #6 üzenetére

    Nem én kezdtem a Casio-s hasonlatot, csak reagáltam.

    Tisztában vagyok az előnyeivel, nem is utasítanám vissza, de még nem tart ott, hogy pénzt adjak érte, ilyen formában, ezzel kapcsolatban már kifejtettem korábban a véleményem, csak most nem találom, hogy belinkeljem, szóval újra: ennek akkor lenne értelme, ha minden Android Wear gyártó megállapodna, hogy lenne fix méret fix gombkiosztással, és a belső upgradelhető, kicsit mint a project ara. A rozsdamentes ház, zafírüveg... nem avulna el, és mehetne alá mindig friss technika. Lehetne mondjuk 3 tok méret, meg forgatható lünettás és fix, azt csókolom.
    Nem ördögtől való dolog az okosóra, de még a bölcsőben ringatják. Nézd csak meg az epölt: akkor hájp, aztán egy kalap sz*r az egész... Egy Tizenes S2, vagy bármelyik wear jobb, de még ezek is gyengék.

    Ha most vennem kéne valami ilyet, az az ms band2 lenne, de az is kényszerből, mert "minden OS-t támogat", de egy BB10-es telefonnal a hajamra kenhetem. Viszont legalább van benne GPS, nem merül mint a Titanic, és "just works". Egy okosórától nem várok el többet, mint hogy legyen notifikáció, pulzus, gps, és vízálló legyen (tudjak benne úszni - heti 6-8-10km-t lenyomok a medencében). És 0-24 GPS használattal is menjen egy napot, a nélkül egy hetet. Nem kelljen semmi spec app, felhőbe szinkronizáljon, egy webes felületen lehessen követni platform függetlenül, azt csókolom.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák