- Betiltották a Pixel 7-et Japánban
- Magisk
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- Apróbb óra érkezik a OnePlustól
- Telekom mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
.LnB
titán
válasz
BoneDragon #125 üzenetére
Microsoft logika.
-
.LnB
titán
válasz
Sirandrish #115 üzenetére
Azt elfelejteni.
-
.LnB
titán
A felvásárlást elképzelhetetlennek tartom. Ámbár, azt már nem, hogy a Sony eléri (nem kevés pénz ellenében), hogy egy ideig Playstation exkluzív legyen a GTA VI. És mondjuk a PC-s és Xbox-os megjelenés később, egy évre rá lenne csak. Azt nem tartom akkora áldozatnak, a R* részéről. És ezért a műveletért talán a GTA VI fejlesztési költségének, egy igen nagy részét is elkérhetnék.
-
.LnB
titán
Bethesda felvásárlás.
Páran eléggé túlreagálták ezt a felvásárlást szerintem. A magyar sajtóban is elég vegyes vérmérsékletekkel sikerült megírni a cikkeket. Mielőtt Moby a nyakamnak ugrana, nem nem gazdálkodok 7,5 milliárd dollárral, 7 forinttal gazdálkodom. De a véleményemet azért leírom.
Borzasztó sok pénz ez! Miheztartás végett, a Disney 2,2 milliárd dollárért vette a Lucasfilm-et. Ezt emésztgessük kicsit. Ami szerintem pozitív a Microsoft-ra nézve, hogy ezzel rögtön 8 új stúdiót szerzett.
Viszont azok, akik az év/nap/hónap hírének tartják ezt. Azok figyelmébe ajánlanám a Bethesda-val kapcsolatos híreket az elmúlt 1,5-2 évből. Ennek a cégnek, a vezetősége rendesen letolta a gatyáját. A cég hírneve, évről-évre mélyebbre zuhant, leszámítva a Doom Eternal viszonylagos sikerét. Képesek voltak a legtöbb épkézláb kreatív embert elüldözniük. És a porba tiportak nagy franchise neveket.
A Zenimax Media felyesei iszonyat üzletet csináltak. Leépítették a céget, mégis sikerült ennyi pénzt kapniuk érte. Nem tudom mennyire pontos adat, de az 2016-ban Zenimax Media tőkéje 2,5 milliárd dollár volt. Ez persze nem egyenlő a becsült értékkel.
Én örülök az üzletnek, mert így legalább nem valami jelentősebb stúdiót zsebelt be az MS. Ennyi pénzből vehettek volna kisebb, de sokkal jelentősebb stúdiót is.
És az öröm okát azért se értem én kifejezetten. Mert jelen tudásunk szerint mi ad bizakodást arra, hogy az MS jól csinálja azt, amit csinál? Elkótyavetyéltek ők már nem egy jelentős, és ígéretes stúdiót. Annak pedig nem láttuk még jelét, hogy a mostanában megszerzett stúdiókat fellendítették volna, vagy helyes irányba terelgetnék. Persze nincs kizárva, hogy így van. De ennek még semmi kézzel fogható jelét nem láttuk.
Azt viszont leszűrhetjük ebből a lépésből, hogy a Microsoft nem félgőzzel nyomja le ezt a generációt majd. Megpróbálnak komoly konkurenciái lenni a Nintendo-nak és a Sony-nak. Nagyjából 4-6 éven belül majd meglátjuk, hogy ezek a lépések beének e.
ProEvoFan írta tegnap, hogy na akkor most a Sony bejelentheti a Rockstar felvásárlását. Ezek után a Rockstar mennyibe kerülhet? 20 milliárd dollár?!
Talán exkluzivitást vásárolhat magának a Sony, de a stúdió megvétele rettentően meglepne.
-
.LnB
titán
Egészségükre. Majd ha csinálnak végre egy frankó Fallout játékot, akkor térjünk vissza rájuk.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- TP-Link Archer C1200 Router eladó (1200 Mb/s Wi-Fi)
- Beszámítás! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- DELL T40 EMC Szerver
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest