- One mobilszolgáltatások
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15 Ultra akku probléma?
- Magisk
- Megvan a Pura 80 nemzetközi startja
- Külföldi SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Hatalmas teleppel futott be a Xiaomi Mix Flip 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
FTeR
addikt
válasz
attila9988 #28 üzenetére
nem néztem emg a kódot, de a jQuery UI tud ilyet.
-
ntomka
nagyúr
válasz
attila9988 #24 üzenetére
Ez tény és való, de a cikkben említett cégeket, egyéneket nem a piaci verseny motiválja, hanem a pénzéhség, ezért olyan lépéseket is képesek hozni, ami rajtuk kívül mindenkinek árt. Olyan szolgáltatástól esek így el, és rajtam kívül több millió ember is, amiben hasznunkat leljük. A piacot radikális rombolással kéne megnyerni? Szerinted is ez az eszköz a helyes? Szerintem nem. Innováció kell, ahogy írtam.
-
DesertDog
tag
válasz
attila9988 #5 üzenetére
Tematikus keresésre nincs ennél jobb.
-
bambano
titán
válasz
attila9988 #12 üzenetére
Az mióta egészséges konkurenciaharc, amiről te beszélsz? És mitől nem lesz ez is monopólium, ha ilyen szemét módon szállnak be?
Ja, és csatlakozom Fordfairlane-hez, csak saját magadat birkázd le. -
ntomka
nagyúr
válasz
attila9988 #5 üzenetére
Nekem semmi bajom a guglival!
Ezek a monopol barom újság cégek meg elmehetnek a sunyiba.
Én rendszeresen használom a Google Hírek szolgáltatást, és kifejezetten tetszik. Kiválasztom pl a tudomány kategóriát, és minden oldaról belinkeli a legérdekesebb, legfrissebb találtatokat. Gondolom az adwords közbenjárására ráadásul az engem érdeklő találatok vannak első helyen. Kényelmes vagyok? Lehet, de működik, értékes időt spórolok meg ezzel. De a Google sem löki elém az egész cikket (nem is tehetné), csak az első bekezdést. Így azt elolvasom, és ha érdekel a cikk, igenis rákattintok és elolvasom az eredeti oldalon az egészet, így mindenki jól jár. Az Google nekem megkönnyíti a hírek szűrését, az adott oldalon meg tényleg csak azt olvasom el, ami érdekel, nem kell millió bulvár hír közül kikeresnem a ténylegesen értékes tartalmakat. Így működik, nemtom mi ez ellen a kifogás. Talán az emberek egyszerűen nem nézik meg, hogy miről is szól ez a Google Hírek... -
bambano
titán
válasz
attila9988 #5 üzenetére
Nem etikátlan lépés, hogy más területeken szerzett monopóliumból becsurgó dollárkákkal keresztfinanszíroznak egy jelenleg veszteséges szolgáltatást, hogy a keresők területén is monopóliumra jussanak?
Miért is ne mondhatná egy weblap tulajdonosa, hogy turkáljon-e rajta egy keresőrobot? Hát azért, mert ha azt a kurva robots.txt-t eddig 5-8-10 évig nem tudta kitölteni magától, akkor a microsoft milliárdos ajánlata után hirtelen mégiscsak ki tudná tölteni, az nem etikátlan?
Akinek ez nem etikátlan, meg nem a mocsokság teteje, az nem tudom, hol él.
-
válasz
attila9988 #5 üzenetére
Ráadásul egyáltalán nem etikátlan lépés, hiszen miért is ne mondhatná meg egy weblap tulajdonosa hogy akarja -e hogy egy keresőrobot turkáljon rajta, vagy sem.
Senki nem tartotta etikátlan lépésnek, még maga a Google sem, ha nem akarják, hogy indexeljék az oldalaikat akkor nem akarják. No problem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- EREDETI Apple Watch ULTRA óraszíjak (BLACK TITANIUM) - 49mm
- Apple Watch ULTRA 2 49 mm - Black Titan, Black Ocean Band - MAKULÁTLAN! - 3 ÉV GARANCIA
- Razer Core X eGPU
- MSI Cyborg 15 A13VF - 15.6"FHD 144Hz - i7-13620H - 16GB - 512GB - RTX 4060 - Win11 - 1,5 év garancia
- Asus ProArt RTX-4060 OC 8GB (PROART-RTX4060-O8G)
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H330 RAID v ZFS
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700K / 32GB DDR4 / RTX 2060 / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Samsung Galaxy S21 Ultra , 12GB , 128 GB , Kártyafüggetlen
- Honor X7B szép állapotban 6/128GB fekete / 12 hónap jótállással!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged