- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- One mobilszolgáltatások
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- MWC 2026: Műholdakkal tömné ki a Telekom a lefedettségi réseket
- Vége a dalnak: nincs több Samsung harmonikamobil
- iOS alkalmazások
- Mindenki mosolyog a OnePlus 15T tesztfotóin
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
Szerintem nem értetted meg amit írtam.
16.7-est friss raspbianra valószínűleg sehogy sem teszel fel működőképes állapotban. Előbb néztem, hogy még a csomagként elvileg elérhető 17.6 sem megy fel, mert hiányoznak függőségei. Négy éves verzió nem passzol az aktuális rendszerhez.
Ellenben ha fullos grafikus felület mellett fut, akkor valószínűleg sok erőforrást elfogyaszt a feleslegesen futó ablakkezelő. Konzolos standalon idnítást kéne próbálnod a mostani verzióval.
Vagy fogj egy másik sd kártyát és tedd fel a régi libreelece-t amit megszoktál. Aztán cserélgesd. Lehet az új python is lassabban fut a régi vason. Talán azért lassú a friss libreelec-kel is a feldolgozás. Vagy egyszerűen a mai scriptek lassúak. De a régiek meg lehet nem működnek már. Ebben az esetben a régi kodi / libreelec sem segít.
Egyébként rákeresve a trakt addonra, rengeteg találat van arra, hogy bűn lassan működik. Nem csak a pi-n. Nézd meg friss-e [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PlayStation 5
- World of Tanks - MMO
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Renault, Dacia topik
- sziku69: Szólánc.
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- További aktív témák...
- HP EliteDesk 705 G4 / AMD Ryzen 3 Pro 2200G / 16GB DDR4 /256 GB SSD 6 hó garancia
- 2017 iMac 27" 5K Retina, 16gb ddr4,250gb ssd, Radeon Pro 570 4 GB dedikált
- Gaming / Streaming PC Ryzen 5 5600X, RTX 3060 Ti, 32GB RAM
- Eladó PC Build!
- Új Gamer PC - Ryzen 7 5700X / RX 9060 XT 16GB / B550M WIFI / 32GB RAM 3600MHz / 1TB NVMe SSD
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB - Kártyafüggetlen, Fekete - 1 Év Garancia
- MacBook Air 15" (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD)
- 27% - Samsung Essential S3 S27D366GAU Ívelt VA Monitor!
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann
