Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    titán

    LOGOUT blog

    válasz PistiSan #34865 üzenetére

    A kérdésedben ott a válasz is, csak gondold végig ;)
    Mivel ez a DNS hívásokkal operál csak, tehát nem a teljes forgalom megy át a PI-n, hanem csak a domain nevek feloldása megy rajta keresztül.
    Ebből következik hogy nem is fér hozzá a WEBoldalak tartalmához, Tehát a google-ben, az első találatok, amik fizetett hirdetések, azok is megjelennek.
    Kedvenc elrettentő példám a pcworld.hu oldala, ahol alapból több az egy oldalra eső reklám, mint az információ. Készítettem egy elötte/utána fotót: [link]
    Ahogy ott is írtam felesleges plusz erőforrásokat pazarolni arra, hogy az utolsó szögig kiirtsd minden egyes pixelét. Egyrészt reménytelen harc, olyasmi mint a vírusok kontra vírusirtók csatája. Mindíg lesz egy újabb trükk a megjelenítésükre. Viszont ezzel a módszerrel központilag a család/cég minden gépén szabályozható, és nagyjából kordában tarthatóak a reklámok. Ugyanakkor itt a PH!-n is van lehetőség a reklámok eltüntetésére, csak elő kell fizetni. :B

    footy
    Már úgy érted, hogy a Pi-n indítod el ezeket a böngészőket? Nézd meg a napló fájlokat, hátha üzent oda valamit, vagy indítsd őket terminálból. Ott is láthatod éppen mi fáj nekik.

Új hozzászólás Aktív témák