Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomkatomi

    tag

    Üdv!
    Egy részről nem hiszem, hogy az Aeriát annyira érdekli csupán a PT illetve az európai piac. Az rendben van, hogy leginkább európaiak játszanak vele, de van néhány ottani játékosuk is, majd ők dobálják a pénzt a perselybe. Elég sok játékot futtat az Aeria, nem tartom valószínűnek, hogy a PT az egyik húzó cím közé tartozna (azért nem is nagyon foglalkoznak vele talán). Csordogál belőle, ami a szerverek fenntartásához ugyan kevés, de szerintem más játékok (adatbázisok, stb) is futnak ugyanezeken a szervereken, így elfér mellettük :D
    A Gamigot megint nem értem. Mire számított? Hogy a német piac majd eltartja a játékot? Vagy európai szervernek gondolják magukat? De akkor könyörgöm valami érthetőbb (esetleg választható angol) nyelvezettel próbálkozzanak.
    Más részről osztom SylarHUN fórumtársam :DDD (és vezérem a ph crew -ban :R ) véleményét, miszerint elvileg ilyen jogok a Gamigot nem illetik meg (bár a szerződést én sem láttam, nem ültem az asztalnál, amikor aláírták).

    Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

Új hozzászólás Aktív témák