Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Google Pixel topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- A legújabb iPhone kiegészítő egy zokni, amit magunkra akaszthatunk
- Hét évig frissül az új iQOO
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balint133
aktív tag
Na szal én az stk-n kívül, még egy mono v.égfokra gondoltam, és ezt egy bika trafóval szeretném megoldani!! szented mekkora trafó kéne? Hány W-os, és elég ami pl. 2*18Vot tud leadni, vagy kellene az a 2*36V??
Diódahíd:abból hány A-eset, és hány V-osat? Ami kb elég lenne?
két db 10.000uF os kondit veszek, mert ez a 4700uF-os szentem gyengus lessz! de lehet h. csak egyet veszek, ha te mondod, akkor biztos elég a 14700uF!
''A tápegységet meg felesleges szétbarmolni,mert a vezekélelése nem fogja elbírni...Csak akkor ha az egész fóliarész átfolyatod cinnel,hogy megvastagítsad...''
Ezt mire írtad??
mert a mono végfoknak, csinálok még egy db tápot!
Amúgy ez a diódahíd 400V, és 4A, és így jön ki a 100W!! akkor mondjuk nekem pl. egy 800V/4A elég az stk-ra??(ez 200W kereken) ez mondjuk elég lenne(már ha lehet kapni ilyen diódahidat
)
Tekercsek:Az jó lenne ha megcsinálnád! Nem nagy gáz?
Na szal ha megírnád, h. milyen legye a trafó, hogy bírja az stk-t, meg még vmit, akkor holnap meg is venném!!

Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


)



