Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyihege

    csendes tag

    Sziasztok srácok!

    Minap itthon maszekba nekiálltam új szerzeményem egy x3-02 angol nyelvű készülék magyarításába. A telós boltba 3500 kértek volna. Áttúrtam a netet,Innen onnan olvasott és gyakorlati tapasztalatimat szeretném veletek megosztani.Lényeg hogy a készülékek rendelkeznek egy PRODUCT KEY szám sorozattal mely ugyan megtalálható a neten de azt senki se tudja melyik tartozik a magyarba szánt telókhoz. nekem csak a JAF program segítségével sikerült átírnom a product key kódot.Az NSS állandóan hibát jelzett úgyhogy meguntam és már kezdtem letenni a magyarításról amikor olvastam a JAF progiról.
    Egy orosz oldalon talált kódtáblázatból ráérzésre keresgéltem illetve próbálkoztam úgy hogy beírtam az új prod kódot a telóba a JAF programmal majd frissítettem a telót Nokia Software Updater segítségével. Természetesen hosszas,sokszori friisítési próbálkozások után sikerült megtalálni a helyes kódot ezt osztom meg veletek..

    MAGYAR NYELVI PRODUCT KEY:

    0598104 EURO_D WHITE LATIN

    Ez a kód tuti mert jelenleg is ez fut a telómon. Lehet hogy valahol el lehet érni a magyar kódokat de én nem találtam pedig kerestem ezerrel. :W Esetleg valakinek számít a szín eltérés az a logika szerint belemehet a mélységekbe mert természetesen vannak hasonló sőt azonos kódok más szín elnevezéssel de nem tudom mi lehet a különbség....Itt találtam a kódtáblát:
    http://netbookapps.org/forum/index.php?PHPSESSID=a799c036721be3ec52cb3396849afca7&topic=546.msg791#msg791

    JAF programot innen szedtem..Fontos elolvasni és a program használatakor ki kell sajna kapcsolni a vírusirtót de én nem tapasztaltam maradandó károsodást...Mellesleg minden infó le van írva, megbízható én teszteltem..Csak regisztrálni kell de nem vészes...

    http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=letoltesek&op=show&id=22700

    Remélem tudtam segíteni a kísérletező sorstársaimnak... :R
    Sok sikert mindenkinek...Csátok :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák