Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #70 üzenetére

    Ma majdnem kivasaltam egy rakás barmot a zebrán. Odaér az ökör a zebrához, körül se néz talán, és már lép is le, neki van elsőbbsége. Az tuti, hogy annyi sütnivaló már nem szorult a fejébe hogy felmérje, hogy féktávon belül van. Nem mentem gyorsabban a megengedettnél. Beleálltam a fékbe, dolgozott az abs, és a zebra felén sikerült megállni. Ha elütlek, akkor a hajadra kenheted az elsőbbséget, barom! Tolószékbe kerülsz, ott majd mondogathatod, hogy "De nekem volt elsőbbségem!"
    Megéri, ugye?

    -Meleg van nagyon, megvisel mindenkit-

    Picikém indult futóversenyen, kategóriájában harmadik lett. :)
    Elvittem quad-ozni. Először előttem ült egy 400-as Honda nyergében, majd szeretett volna egyedül is menni. Kértünk neki egy 50-es Kymco-t. A srác (aki a pályát üzemelteti) ment mellette, magyarázott neki, tanította. Kb 10 perc után már ment neki egyedül. Az 5 éves szőke kislánynak. :) (Szerencsére csak kívülről szőke.) Felkéretőzött a nagy pályára, és aztán ott csapatta. Sikongatott, nagyon tetszett neki.

    A kocsim multifunkciós kijelzője típushiba miatt alig látszik, főleg melegben. Rendeltem hozzá lcd-t, amit sikerült elkúrni. Rendeltem egy másik bontottat, ami pont olyan szar, mint az eredeti volt. Rálocsoltam erre a mutatványra kb. 18k forintot, és pont ott tartok, ahonnan indultam. Nem kell mindig jól járni... :U

    Rip and tear

Aktív témák