Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz radi8tor #72698 üzenetére

    Nem tudom hogyan működik, eddig még így nem kaptam csomagot, hogy 3 különböző azonosító alatt fusson a rendszerben. Mellesleg tekintve, hogy mit és mennyit rendeltem, az lenne a furcsa, hogy ha egybe lenne csomagolva...

    Csaknem 13 éve vagyok az oldalon, hányszor is csaltam? A gyanúsítgatásodat tartsd meg magadnak. Mellesleg ha már itt tartunk jogilag nem lenne csalás, erkölcsileg lenne max aggályos. Tanácsot nem adtam senkinek, sőt oda is írtam, hogy poén lenne + smiley. Egyébként keresd elő, hogy mitől lenne csalás egy csomag átvétele, és mitől lenne csalás egy másik csomag át nem vétele... nem az, (különösképpen ha tényleg nem egyszerre szállítják le aminek külön örülni fogok, hiszen 1,5 hete csúsznak vele...) Főleg, hogy ha hozzáteszem, hogy a webshop és a vásárló között a szerződés az árufizetés során jön létre, árufizetéses kötelezettség pedig csak az egyik csomag esetén áll fent. Pont.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz radi8tor #72700 üzenetére

    Idézet a rendelés visszaigazolás tárgyú emailjuk végéről (és egyben az összes emailjuk végén szerepel):
    "Tájékoztatjuk, hogy jelen levél nem minősül szerződésnek, csupán a csomag nyomkövetésére szolgál. A tényleges adásvételi szerződés csak az áru megvásárlása során jön létre. "
    Ha már linkeltél: ott 48 órát írtak a visszaigazoló email maximális kiküldési határidejére, ezzel szemben 200 óra telt el mire megérkezett a visszaigazoló email...

    Morálisan? Morálisan csúnya dolog gyanúsítgatni és valótlanságokat állítani. Ha még szeretnél tovább kötekedni akkor privát üzenet formájában tedd. Ne ide offolj :F

    Szerk.: Én is normálisan írtam, hogy milyen vicces helyzetet produkálna a posta és, hogy ez milyen szempontból lehetne problémás, nem számomra, nekik.

    Tanácsadás, csalás, szerződéskötés ezzel szemben még nem jött létre ;] Köszi, viszont!

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • WP14

    őstag

    válasz radi8tor #72700 üzenetére

    Nagyon rosszul tudod, ugyanis, amíg nem hitelesíti a vevő az aláírásával, hogy a rendelt árut átvette, addig semmilyen szerződés nem jöhet létre. Ha ki is szállítják a megrendelt terméket, de a vevő az átvétel előtti utolsó pillanatban meggondolja magát és nem veszi át, semmilyen hátránya nem származik belőle, mivel nem jött létre a szerződés. :)

    Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

Új hozzászólás Aktív témák