Hirdetés
- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Mobil flották
- Megérkezett Európába a Soundcore Space 2 fejhallgató
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Telekom mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
drsanya
aktív tag
Sziasztok. Érkezett a Vodásra 10.0.8 verzió. Egyébként a Oneplus oldalon a szoftver letöltésnél csak a 10.0.5 elérhető. Tudja valaki, hogy ennek mi az oka? Valami voda cucc lehet?
-
drsanya
aktív tag
Ma frissültem 10.0.7-re. Érdekes, hogy a weboldalon viszont még mindig a 10.0.5 van ami elérhető. Vodás vagyok.
-
drsanya
aktív tag
válasz
tibcsi0407
#400
üzenetére
Pedig bizony éjjel úgy marad, ha rákoppintasz a kijelzőre, ez nálam is fennáll. Biztos valami beállítási bibi, annyira nem ástam bele magam, mert éjjel inkább a ha felkelek, az órámat nézem meg.
-
drsanya
aktív tag
Sziasztok! Valaki tudja mi az oka annak, hogy a hívó képe baromi alacsony felbontásban jelenik meg mind a hívás beérkezésekor, mind tárcsázáskor? Lecseréltem nagyfelbontású fotóra a Google névjegyzékben, de akkor is ronda. Van esetleg valakinek megoldása erre?
-
drsanya
aktív tag
Ha már itt vagyok kérdeznék megint. Van haszna annak, ha csinálok Oneplus accountot?
-
drsanya
aktív tag
válasz
ßrainiac
#202
üzenetére
Köszi! Ja hát úgy, hogy feleségem flottás a vodánál, és kapott egy elég jelentős kedvezményt, konkrétan 160-ba volt a készülék 0 Ft befizetéssel. Pedig eredetileg csak számlát ment befizetni
Erre hazajött ezzel, meg egy Redmi Note 8T-vel, ami meg 23e volt. Csak pislogtam. Egyébként korábban hívogatta Voda, hogy kellene már valami, mert lejárt a hűség, és mivel mindig lerázta őket, mert nem tudott beszélni, bepánikoltak, hogy elmegyünk tőlük. Így lett ennyire jutányos mindkét készülék. -
drsanya
aktív tag
Sziasztok. Tegnap este léptem be a klubba én is, Huawei P20-at váltott. Egészen elképesztő a különbség
. Vodánál jutottam hozzá nagyon nagyon jutányosan.
Első kérdésem az lenne hozzátok (gyári minden), hogy az AOD az nem AOD, csak ha ujjal bököm a kijelzőt? Úgy nem lehetne beállítani, hogy On legyen mindig?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone 15 Pro 128GB 87% (1év Garancia)
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen- MS4674, 100% AKKSI
- (TÖBB DARAB, KÉSZLETEN) SAMSUNG/ KINGSTON DDR4 8GB RAM - Memoria modul
- BESZÁMÍTÁS! Akár részletfizetés 0% THM ÚJ Intel LGA 1700 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- Bomba áron dobozos Hp Laptop! /AMD Ryzen 5-7520U/8 GB/256 SSD/FHD/Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Ennek ellenére épp garanciális javításon van, mert meghalt a mikrofonja....
. Vodánál jutottam hozzá nagyon nagyon jutányosan. 
