Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Drizzt #31735 üzenetére

    Szerintem az óramutató járásával megegyezően fordítsd el, akkor van zárva. Akkor van tutira elzárva, ha már nem fordul tovább (a 90 fok után).
    Dobjál már egy képet róla :)

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Drizzt #31735 üzenetére

    eloszor is, leszogeznem, nem vagyok gazszerelo, igy esetleg fenntartasokkal kezelendo, amit irok
    masodszor, ha ennyire nem bizol a keszulekben, a halozatban, vagy magadban, hivj szakembert

    es akkor, amit tudok mondani

    csap akkor van elzarva, ha a kar a vezetekre merolegesen all (ezeket elvileg kivetel nelkul 90°-ban fordithato golyoscsappal szerelik, vezetekre merolegesen van zarva, arra parhuzamosan nyitva)
    ennek levartsagat csak a keszulek lecsatlakoztatasa utantudod ellenorizni (igy a csapot tudod ellenorizni, ami ugye ekkora mar szabad az egyik vegerol)
    elotte mindenkeppen zard el
    visszaszereleskor szinten ellenorzni kell, hogy megnyitas utan a csap es a konvektor kozott tokeletes-e a szigeteles

    a konvektor ellenozesehez a jobb oldali kemlelorol vedd le a mariauveget (az a kis hoallo muanyagszeri ize), s az orlang fuvokajanal ellenorizd, van-e szivargas, de tobbnyire ez sem szukseges
    a fokozatszabalyzo kifele torteno huzasaval zarod el az orlangot is, ugye befele 3 fokozata van, legbelul a gyujtas, mikor az orlangot gyjtod be, kozeputt a normal uzem, kivul a lezaras
    emellett az orlangnal van egy hozerzekelo, mely az orlang kialvasa ezseten automatikusan elzarja a gazt a keszuleken belul

    a szikrat egyebkent tobbnyire valoban lehet latni, de ez fugg attol is, hogy jo szogbol nezed-e (nem konnyu eltalalni), vagy hogy koszos/kormos-e a mariauveg (en epp tegnap szoptam vele, hogy az orlangot sem lattam, olyannyira kormos volt)

    szivargas ellenorzese mindig suru szappanos vizzel, azt boven felvive tortenjen
    ha gyanus, hogy nem ad szikrat, szedd le a burkolatot, mert ez leginkabb olyankor fordul elo, ha a vezeteknek serult a szigetelese es a szikra mashol megy el (meg az egesteren kivul tobbnyire)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák