Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Verus

    senior tag

    válasz VladimirR #17625 üzenetére

    A véleményem? Én kb. 1 éve vagyok tag, most kezdtem el fórumozni. Volt 1-2 szakmai jellegű kérdésem, de mivel nő vagyok eléggé át lett nézva rajtam. Még ha "primitíven" is kérdeztem meg amit tudni szerettem volna, azt is csak azért tettem, hogy megtanuljam amit nem tudok. És amikor már válaszra sem méltatják az embert akkor ott van már valami gond. Az ember nem úgy születik, hogy mindent tud, nekem itt ment el a kedvem a szakmai résztől. Volt akitől kaptam segítséget amikor kifejezetten nála érdeklődtem, de azt hiszem ennek nem ez lenne a menete. Az OT-ról pedig annyit, hogy én azért járok ide mert jókat lehet derülni és azért mert van itt egy pár értékes ember, akit ha nem jövök be ide lehet az életben sohasem ismerek meg. Szerintem ellátja a feladatát a topic, nem a szakmai topicokban kerülnek be a nem odavaló 3 soros mondókák. Oké, néha tényleg olyan mint egy chat, de ez nem minősít le semmit, ez az egy nem. Találkoztam már pár olyan OT-nak csúfolt topical, aminek ennyi értelme sem volt (gondolom törölték is azóta). Egyet kell meghagyni és ott rá kell hagyni az emberekre azt, hogy most 2 sort ír vagy 8-at.

    Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Új hozzászólás Aktív témák