Hirdetés
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Fotók, videók mobillal
- Netfone
- Prohardver app (nem hivatalos)
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- VoLTE/VoWiFi
- Milyen okostelefont vegyek?
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
Új hozzászólás Aktív témák
-
tiv61us
őstag
-
BlacKSouL
addikt
válasz
Racecam
#16596
üzenetére
Cserébe hasonló brénsztromingot kérek erről... én(meg még a hasonló korúak sokan) szerelmesek voltunk a kiscsajba, és az egész klip, a kivillanó fenekekkel, mindenestől meghatározta későbbi viszonyomat a nőkhöz, úgy értem az ízlésemet. Az meg hogy általánosban klubdélutánokon mikor már szabad volt ilyent játszani, meg már a klip sem volt betiltva, egy délután lement 50x, arról nem is beszélek...akkori korszakom legnagyobb szerelmes zenéje volt..
Na.. mire leírtam..
addigra meg is volt a válasz .. -
BlacKSouL
addikt
válasz
Racecam
#16596
üzenetére
Ótejóég...

Akkor sorolom mik jutottak eszembe:
A szőke csajnak nem bírom a fejét, de már 10 évvel ezelőtt is úgy megzuhantottam volna, a vöröskét viszont gondolkodás nélkül. A csávó olyan Chris Rock-os stílusban nyomja. Aztán a tengerpart meg a környék, nekem erről a Leo di Caprio-s Part c film is felderengett. Aztán ott van még a tánc a közepén, meg a hangulat, az egy az egyben Kaoma-Lambada.. A karniváli hangulatról előjött hogy úgy megnézném élőben A Karnevált. Egyúttal a Jézus szobor alatt is elidőznék, meg a Copacabana-n is szintén. Erről, meg közben a sárga-zőld pólóról eszembejutott mikor kint voltunk a Magyar-Brazil meccsen, alulról a 4. sorban pont a felezővonalnál a lépcső mellett. De erről az a Magyar-Olasz is eszembejutott, ami még a legendás, 60 000 emberrel, 2-2-es végeredménnyel, fentről nézve a felső karéjról, és egyetemi-albérletes-pesti életem elején volt hatalmas baráti bulikkal. Kb 1:40-nél az a rész a Return to Castle Wolfensteinre emlékeztet, a vége felé, mikor már közeledünk az ásatáshoz, és ilyen ódon falak közt kell mászkálni lángszóróval.
Ha a zenét is hozzáveszem, akkor meg Szekszárd, sok évvel ezelőtt, táncosokkal voltunk fellépni, és vártunk a buszban, ez ment a rádióban, mi meg üvöltöttük ezerrel.Hát kb ez jött ki a fejemből így elsőre
bár nemtom mire gondoltál..
Új hozzászólás Aktív témák
- Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G - Karácsonyi akcióban!
- Redragon Kumara K552 RGB Brown Switch magyar billentyűzet
- Lenovo Thinkpad P1 Gen 6 - i9-13980HX, 32GB, 2TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090
- 15.gen! Intel Core Ultra 9 285K +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)
- OP AudioCodes C450HD Ip Phones - Szines kijelzős - Teams/ Zoom telefon - Új dobozos
- Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Jetblack Titán dizájn, 120 Hz AMOLED, AI Pro kamera
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3060
- Dell Latitude 3310 13,3", Gold 5405U, 8GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
addigra meg is volt a válasz ..



