Hirdetés

Aktív témák

  • venember83
    nagyúr

    "Aki a forgó női alakot óramutató járásával egyező irányban látja mozogni, jobboldali agyféltekéjét dolgoztatja jobban. Aki az óra járásával ellentétesen, az pedig a balt. A szöveg szerint legtöbben az óramutató járásával ellentétes irányban látják mozogni a női alakot, vagyis bal agyi féltekéjüket használják jobban.

    A bal félteke tulajdonságait is leírja, kulcsszavakban: logikus, részletekre figyelő, tényszerű, szavak és nyelv, jelen és jövő, matematika és tudományok, megértés, tudás, ismeretek, valóság alapú, praktikus.

    A jobb félteke tulajdonságai: érzelmes, részleteket nélkülöző figyelem, képzelőerő, szimbólumok és képek, filozófia és vallás, hit, fantázia alapú, heves, kreatív."

    Vegre egy kis plusz info, koszi, jo tudni, bar ismet kisebbsegbe kerultem, de ez van... Azert nem az igazi, h inkabb a balosoknak van tobb pozitiv agyi tulajdonsaguk... :U A mi kis Jancsink vajon merre latta? Ja, o nem latta... Kulonben neki fizet valaki, hogy minket szorakoztasson, vagy sima onszorgalombol teszi? Esetleg EU-s tamogatasban reszesul a szorakoztatasert cserebe? :DDD

    djtoomi: Felulsz a bringadra, megkozelited a szervizt/electro world-et, berontasz, csapkodod az asztalt, fogyvedokre hivatkozol, panaszkonyvet kersz s addig nem tagitasz mig nem kapsz cserekeszuleket vagy hasonlo ertekben uj monitort. Aztan mivel bringaval mentel megfogadva az en tanacsom, szadra veszed jeles felmenoimet s egyik kezedben a monitorral, masikban meg a bringaval hazagyalogolsz. Indulj most, mig ideges vagy, nyugodtan mar nehogy elmuljon az erelyesseged :K Mit szolsz? :U

Aktív témák