Hirdetés
- iPhone topik
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Redmi Note 15 Pro+ - több plusz, mint mínusz
- Honor Magic V2 - origami
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Megjelent a Redmi Turbo 5 Max, az első telefon Dimensity 9500s-sel
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
Aktív témák
-
Damage
senior tag
''Ráadásul lehet, hogy pont egy olyan ügyfélszolgálatos veszi majd fel a telefont, aki erről a hibás forgalomszámlálóról semmit sem tud.''
Pont olyan ügyfélszolgálatos kis hölgy vette fel a telefont. Engem nézett hülyének, hogy ki vagyok én, hogy megpróbálom felülbírálni az adatforgalom számlálót. A második emberke sem tudott róla, de ő már segítőkész volt. Visszahívtak és közölték velem, hogy helyes volt a feltételezésem, miszerint duplán mér az adatforgalom számláló. Utána mondták, hogy nem lesz más dolgom, mint betelefonálni, ha letiltanának, és egyből visszaállítják az eredeti sebességet. Nos, szerintem a helyes megoldás ez lett volna:
Mindenkit mail-ban értesítenek (Csepelen), hogy duplán mérik a forgalmat, de ne ijedjenek meg ha átlépik a 15 gigás limitet, utána sem fogják őket lekorlátozni addig, amíg ki nem küszöbölik ezt a problémát. Az a legnagyobb gond, hogy sok ember nincs tisztában azzal, hogy milyen adatforgalmat csinál. Azután 15 gigánál belassítják (valójában csak 7,5 gigát ért el), azután csendben tűri, hogy egy hónapon át 64Kbit/sec-el tud csak NETezni. Ez persze a UPC-nek nagy haszon, mivel ilyen sebesség mellett garantáltan nem fog sok mindent letölteni egy hónapon át. Nekem egyből gyanús lett, amikor megkaptam a mail-t, hogy 12,5 gigánál tartok hónap közepén. Mindent megnéztem, aztán végül észrevettem, hogy gyanúsan pörög nem csak a letöltés, de a feltöltés is. Sok embernek ez biztos nem fog feltűnni, és ők járnak rosszul, mert a UPC nem tájékoztatta őket! :(
''Azért a qrva anyjukat! És aki nem telefonál be? Vagy fel sem těnik neki, mert soha nem is mérte? '' (lesaux)
Ők sajnos megszívják, hacsak nem olvassák el ezeket a hozzászólásokat. :(
Ezért is írtam le több topicban, hogy a csepeli chello-sok nyugodtan töltögessenek csak, és ha túllépik a limitet akkor csak egy telefon, hogy állítsák azonnal vissza. Persze az sem gond, ha minden betelefonáló elmondaná nekik, hogy úgy lett volna korrekt, ha erről normális felvilágosítást kapnak! Ez elég sunyi hozzáállás a UPC részéről. Mennyi ember nem bosszankodott volna, ha egyszerűen a csepelieket nem korlátozzák le addig, amíg meg nem oldják a problémát, vagy csak 30 gigánál korlátoznák őket. Remélem más is észrevette ezt, nem csak én, és remélem, hogy ők is tovább híresztelik a csepeli chello-sok között! Nehogy már a UPC járjon jól!
Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Okos Otthon / Smart Home
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Új kezdeményezéssel pofoznák ki a Linuxot a játékosoknak
- Kell-e a korlátlan mobilnet, vagy luxusból égetjük a pénzt?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Renault, Dacia topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Meze poet high end planár fejhallgató
- Videókártya felvásárlás
- Samsung Galaxy Tab S10 FE / S10+ / S10 Ultra / S11 / S11 Ultra tablet új BONTATLAN 3év garancia
- Újszerű Lenovo 15,6"FullHD,10.gen.Core i5(8x3,6Ghz)Intel UHD VGA,8-40GB DDR4 RAM/256-512SSD,jó akku
- Jonsbo V10 mini itx ház+LianLi sfx 750w tápegység..
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue- 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3948
- Apple iPhone 12 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Akció! HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 512GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z390 i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500 XT 8GB Bitfenix Neos acél DeepCool 450W
- Használt iPhone 15 felvásárlás gyors, korrekt, biztonságos
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


