Új hozzászólás Aktív témák
-
Nyusan
újonc
Utána néztem ennek, és valamiért energia takarékos sémára volt állítva a gép. Most átállítottam kiegyensúlyozottra. Szétnéztem az eszközkezelőben de külön a billentyűzetre vonatkozó beállítást nem találtam.
A gép majdnem mindíg hálózat töltőn van, most is így volt.Egyenlőre az átállítás óta nem jelentkezett a probléma. Ha ennyi volt a baj, akkor köszi a segítséget
Jelentkezem ha van fejlemény.
Nyusan
-
Nyusan
újonc
Üdv!
Még a "11979". hozzászólásban írtam, hogy valamiért néha nem megy a billentyűzetem a Samsung notebookomon.
Bocsi, hogy nem válaszoltam, de valamiért egy jódarabig nem jelentkezett a probléma, és azt hittem magátol helyre állt, aztán el is felejtettem a dolgot, de most újra él a probléma, és egyre sűrűbben.Vannak fejlemények is a dologban:
-néztem a feladatkezelőt, de semmi szokatlanul kiugró dolog nincs a listában ami terhelné a rendszert, nem ugrik fel az össz CPU használat sem. Film, játék tökéletesen fut közben, nem akad meg ( pl wowozás közben jelentkezett és egérrel tudtam tovább játszani közben)
-fn gombokkal sem csinál semmit, capslock, ctrl+alt+del nem reagál
-mikor jelentkezett a probléma rádugtam egy usb-s billentyűzetet a gépre, és hirtelen elkezdett működni a laptopé is. Ezt megpróbáltam párszor, mikor rádugtam az usb-st mindig elkezdett működni. Aztán használtam egy darabig a gépet úgy, hogy be volt dugva az usb-s bill. de a saját bill.-ét nyomkodtam és egy idő után így is leállt. Ekkor kihúztam az usb-st, visszadugtam és ment újra.
Azóta rájöttem, hogy bármelyik USB-be ha bedugok valamit, újra működik. Most egy vezeték nélküli egér adapterét tartom benne, ha leáll kihúzom és visszadugom és így tudom használni a billentyűzetet.
- mikor elkezd újra működni, akkor utólag beírja a leállás után lenyomott pár karaktert.
-mostanában eléggé melegszik a gép, egyszer vagy kétszer előfordult az is, hogy kikapcsolt, szerintem a melegedés miatt. Lehetséges hogy ez okozott valami problémát a gépben?Gondolom jobb ha beviszem a szervízbe, még van rajta gari, de azért gondoltam kikérem a tanácsotokat, hátha tudtok valami trükköt rá,mert tuti nem kevés idő egy ilyen javítás és folyamatosan szükségem lenne a gépre.
Nyusan
-
Nyusan
újonc
Sziasztok!
Egy Samsung NP355V5C-S01-es notebookom van, kb egy éves. A problémám a következő: a billentyűzetem időnként nem működik, majd pár perc múlva újra jó, valamint az addig beírt betűket is megjeleníti, mintha pár percig késne, eközben minden más rendesen működik. Próbáltam frissíteni, eltávolítani és újratelepíteni a drivert, de a probléma továbbra is fennáll. Találkozott már valaki hasonló problémával? Előre is köszi a segítséget.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone topik
- Ingatlanos topic!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Cisco vizsgák (CCNA, CCNP, CCIE)
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Tálaljuk a februári hardverlevest
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- GAMER MSI LAPTOP : 15,6" 144 HZ /// i5 12450H /// 16GB DDR4/// RTX 4050 6GB/// 1TB NVME
- HP Elitebook 840 G8 14" fullHD i5-1145G7 32/512GB Garancia
- ASUS TUF Gaming F15 gamer laptop
- X1 Yoga 8th 2-in-1 14" FHD+ IPS érintő i5-1335U 16GB 256GB NVMe ujjolv IR kam aktív toll gar
- Bomba ár! Siemens Simatic Field PG M5 - i7-6820EQ I 8GB I 1TB SSD I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Corsair K100 Air wireless (CH-913A01U-DE) DE SN - A1E4G325503IVC
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" FHD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 TomaHawk R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD RX5500 XT 8GB Rampage SHIVA TT 530W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest