- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Mobilarena
Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
DeadmanInc10
újonc
-
#10726912
törölt tag
válasz
Kornl23 #23822 üzenetére
Egyenlőre ne kezdj vele semmit. Elvileg bármi okozhatja (alaplap, tápegység). de így nehéz megállapítani.
Nem túl gyakori helyzet, hogy újra kelljen indítani a gépet. Hátha kiforrja magát...
Ha egyébként jól működik, akkor ne foglalkozz vele. Megtesztelheted a gépet, ha bírja a játékot, esetleg különböző tesztelő progikat futtathatsz, de ha bírja, akkor ez legyen a legnagyobb gond. Ha egyéb hiba is van, akkor természetesen meg kell tenni a bizonyos lépéseket.
atomi80: Nincs véletlenül inkompatibilitás valahol? (memória, cpu). BIOS beállítások alapon vannak? Új minden alkatrész? Nem a házban, hanem asztalon próbáltad indítani? -
Kornl23
tag
válasz
Kornl23 #19252 üzenetére
Sziasztok,
Kicsit, hosszú lesz a problémám leírása:
IDE módban vincseszterrel a gépen véletlen időközönként, terheléstől függetlenül elkezdett laggol, majd az aktuálisan futó programok nem reagáltak új feladatokra. Winamp szólt tovább, a youtube videó is ment egy darabig, volt olyan hogy egy 5 perces számot végig játszott, de a szokásos fagyás lett a vége. Csak a táp áramtalanítása után volt hajlandó bootolni. Ez a jelenség egyre gyakoribb lett a végén már a windows betöltés után kifagyott. Win újra rakás megoldotta ezt a problémát, de a probléma 2-3 hét után újra jelentkezett.
Wincseszterre gyanakodtam, ezért beruháztam egy ssd-re.
Minden jól ment az első 3 hétben, majd megint jelentkezett a fenti probléma, csak most 1-2 másodperc alatt eljut a laggtól a fagyásig. Újra indítás után a bios látja az ssd-t, mint a hdd esetben is, de nem hajlandó elindulni róla teljes áramtalanítás után. Pontos hiba üzenet nem jut eszembe,d e leírom, úgy is lesz mégmemória tesztet csinálta. Táp- , adatkábelezés felcserélésével, új sata portokba is átdugtam a meghajtókat, de semmi változás.
Remélem itt a fórumon valaki tud segíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Vezetékes FEJhallgatók
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Hálózati / IP kamera
- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- Otthoni időjárás-állomás
- Dune Awakening - Máris túl az 1 millión
- Konzol Screenshot
- Mesterséges intelligencia topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Kaspa bányász szett - kaspa miner eladó
- Komplett PC - Intel Core i7-9700K, 32GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER
- Gamer Félgép - MSI Z370-A PRO + Intel I7 8700K + Kingston HyperX 2x8GB 2666MHz CL13
- ASRock Z690 PG Riptide + Intel I7 12700 ES + Netac 2x16GB DDR4 3200MHz CL16
- Új, Gamer - GIGABYTE Z790 D + Intel I7 14700K + Apacer Panther RGB 2x16GB DDR5 6400MHz CL32
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! PowerColor Red Devil Spectral White RX 9070XT Videokártya! Bemutató Darab!
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged