Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Maxtreme #732 üzenetére

    Nincs semmi féle Tournament challenge.
    Ugyanaz a jutalom Tournament-eken állandóan: visual point, pénz és tournament piacon költhető valuta (plusz ha nagyon elit helyen végzel a ranglistán, akkor még némi arany).
    Semmi Tournament exkluzív cucc sincs, szóval nem maradtál le semmiről. Max Toyota Supra-d lesz később, ugyanis ahhoz csak Tournament piacon szerezhető tervrajz.

    ----------------------------------------

    @-=Szabi=-: 993-ast eléggé várom.
    Ha úgy akarja a játék, akkor ma összejön neki a 6 csillag és akkor durván meg tudom ugrasztani az autó PR szintjét, mert több alkatrész is jelenleg csak az autó szintlépését várja, plusz kellő mennyiségű kék conversion kit-em is van összegyűlve pl motorhoz.

    ----------------------------------------

    @-secret-: Snoop Dogg-os Challenger-hez csak akkor vennék ládákat, ha az autó szintléptetésével együtt az alkatrészek szintjei is ugornának, ugyanis annak sem lenne ám sok értelme, ha most összehoznám ládákból az autót 6 csillagosra, de ugyanúgy 3 alkatrészek lennének benne, mint jelenleg. :)

    Pedig kezdtem megörülni, mikor láttam, hogy megint vannak Limiter ládák. Gondoltam akkor most össze lehet hozni a Razor-os Mustang-ot, erre ez megint. :)
    Mondjuk ügyes húzás most így, hogy pont megy egy vele kapcsolatos Tournament, biztos sokan csak ezért is költeni fognak aranyat a ládáira.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák