Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teodor52

    senior tag

    Sziasztok!

    1 hete jelentkezett először a kékhalál ezzel STOP: 0x0000001a a technikai információval, ami után nézve súlyos memória kezelési hibát ír a google. Erre én memtesztel 2,5 órát és prime 95 blend-el 2,5 órát teszteltem, de nem volt hiba!

    Gondoltam, akkor valamelyik driver mondhatta be az unalmast és így fogtam magam és újraraktam a windows 7 64 bites rendszert,majd chipset,amd kártya,audio,lan drivert telepítettem.

    1-2 napig nem is volt gond, de tegnap és ma az alábbi hibával kékhalált kaptam!

    [Bluescreen 1]

    [Bluescreen 2]

    3-ból két esetben hidegindításnál jelentkezett a 3-ik esetben meg, akkor mikor huzamosabb ideig játszottam(10 óra) kiléptem a game-ből egy kicsit fórumoztam, majd abból is kiléptem és beállt a kékhalál.

    Csak a driverek,az avira,egy játék van feltelepítve,mindezt kevesebb mit 1 hete!
    Így laikus szemmel (annak ellenére hogy a tesztek nem mutattak hibát) cpu memória vezérlőre,ram-ra alaplapra gondolok!Esetleg táp mert 2-er csinálta azt hogy mikor leállítottam a wint és kiléptem az oprendszerből még mentek a ventilátorok,viszont ugye már nem volt visszajelzett töltés a a merevlemez felől.
    És csak úgy tudtam leállítani, hogy a bekapcsoló gombot hosszabb ideig nyomva tartottam!

    Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák