Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack O'Neill

    tag

    Először is üdv mindenkinek!
    Kicsit kezd már unalmas lenni, hogy rendszeresen ez a Deneb istenítés megy itt egy két kollégától..like Oliverda. A topik felét teleszemeteltétek már vele, ha ennyire rávagytok kattanva adjatok le előrendelést rá :) . Az első pár oldalt követően 10lapon át ment az agymosás a tuninggal. Aztán jöttetek a memória kezeléssel. Könyörgöm már volt egy rakat előzetes teszt, ha nem nézitek meg rendesen, akkor mit kommenteltek. Kérdés...láttátok a cpu vcore-ját? Tudjátk a ddr3 memória voltage igényét? Akkor meg mit jön mindenki ilyen faszságokkal hogy ha lockolva van a két szorzó akkor mejd nem lehet használni ezt meg azt. Akinek még mindíg nem esett le az pech :W .Utána jött a game performace meg az ár? Mindíg lesz valami. Várjátok meg akkor a megjelenést. A phenomról meg annyit hogy szar proci volt és az is maradt, ezen nincs mit szépíteni. A deneb talán fasza lesz, sőt remélem hogy végre beváltja azt aminek a phenomnak kellett volna lennie, de ne is álmodjatok róla, hogy egy kategória lesz a nehalemekkel. A denebeknél ugyan úgy határig elfognak menni a TDP-ben hogy magas órajelekt tudjanak kihozni belőle, és sztem 2009-ben a ddr2 már nem erény. Aki gépet akar váltani (P4-ről és nem a 4magos York-ról) az igen is a legkisebb nehalemekben fog gondolkodni. Mindenben jelentős előrelépést képvisel, persze kivéve game. na és? Majd ha valami rendesen meg lesz írva akkor láthatják a performance jumpot. Ugyan ez volt ATI vidkarikkal is. A nehalem turbóról meg annyit hogy bios szinten kikapcsolható, és azt tényleg fingunk sincs hogy azzal teszteltek-e vagy sem. Most lehet majd erről szemetelni megint a topicba. Amúgy sztem igen azzal, és sztem nagyon hasznos function. Az overclocker kikapcsolja és húzhatja a procit míg van mersze. A 130Wattos tdp meg abszolút nme gáz...Az életben nem fogyaszt annyit egyik nehalem sem. Az intel rossz fogyasztási mutatói már megtörtek egy ideje...Nézd csak meg milyen TDP-ben vannak a yorkok és névleges órajelen meg sem közelítik azt. A nehalem sztem turbó-val jó ha a közelébe ér. És akkor még hol vannak a további steppingek. Sztem nagyon jó kis prockó lesz. A deneb meg majd a Yorkok-kal fog csatázni árban és performacban is, végre kiegyenlített lesz a meccs, ami jó nekünk. A nehalem viszont nagyon innovatív, elsősorban szerverekbe és én mint mérnök palánta mellette voksolok Én így látom :DD

    JAJJMÁÁÁÁ

Új hozzászólás Aktív témák