Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#1801) Dark KillerX válasza Keldor papa (#1800) üzenetére

Dark KillerX
(PH! addikt)

Reméljük igazad lesz,mert a régi Venice magos Athlon64-mel nagyon megvoltam elégedve.Szóval reméljük,jó kis árversenylesz,és újra partiba lesz az AMD :C .Mondjuk azért egy 3,4-3,5Ghz-es,vagy még gyorsabb Corei7 920-as sztem nagyon odaba**z.

(#1802) Oliverda válasza Dark KillerX (#1799) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

$340-$350 lesz a 940 BE előreláthatólag az i7 920 $300 jelenleg. Tehát 40-50 dollárral lesz drágább mint a 920 (~10K). Viszont ugye egy CPU alá/mellé nem árt alaplap és memória sem. Ezek viszont már sokkal olcsóbbak mint az i7 esetében. A fogyasztásuk kb. meg fog egyezni (papíron a 940 kevesebbet fog fogyasztani), és szerintem az átlag felhasználó által használt alkalmazásokban illetve játékokban egy szinten lehetnek (i7 920 vs. 940 BE).

[ Szerkesztve ]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1803) akosf válasza Keldor papa (#1800) üzenetére

akosf
(PH! kedvence)

Azért sokan vannak azok is akik azért üzemeltetik a gyári órajelen a processzort, mert bíznak abban hogy ott garantáltan, hiba nélkül működik. Már pedig gyári órajelen jelenleg az i7 tűnik a legnagyobb teljesítményű desktop processzornak. Én csak az ő nevükben szóltam. :)

(#1804) Laraxior

Laraxior
(Jómunkásember)

Most olvastam hogy az intel 7GHz-es projectbe kezd.... az a FUGGER nevű figura ha összehozza nekik egy valag pénzt kaszál az hót tuti....az mellett hogy kinyalják a seggét is hogy sikerüljön a sok kockának az eredmény :C Kíváncsi leszek :B

[ Szerkesztve ]

*** Honda CBR 600 RR *** OPEL INSIGNIA *** "... ez dízel te k*rva..."

(#1805) Overlocker válasza Laraxior (#1804) üzenetére

Overlocker
(PH! nagyúr)

Az már rég megvan, Prescott magos Celeronnal ;] :P

(#1806) Laraxior válasza Overlocker (#1805) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

mintha láttam volna valami 8xxx MHz-ről is képet :F
De nem hinném hogy a régi cerkákat veszik elő :P

(#1807) whitehand válasza kem (#1798) üzenetére

whitehand
(senior tag)

milyen 1kbol válogatna amikor még egy darab sincs piacon nekik :D ez a tuning meg ugy kamu ahogy van.... az amd semmit nem tud felmutatni van 1 db procijuk...és ennyi majd ha kijönnek a gyári cuccok és azzal érnek el felhasználok otthon házi körülmények közt ilyen eredményeket akkor lehet dumálni hogy milyen nagyon jol tuningolható az amd

[ Szerkesztve ]

(#1808) whitehand válasza Oliverda (#1802) üzenetére

whitehand
(senior tag)

kit tekintünk átlag felhasználonak és milyen alakalkmazásokat futat egy ilyen?

(#1809) Overlocker válasza Laraxior (#1806) üzenetére

Overlocker
(PH! nagyúr)

Igen, a 8 is megvan :)

Hát, még Core 2-vel sincs meg a 7..

(#1810) whitehand válasza Keldor papa (#1800) üzenetére

whitehand
(senior tag)

Keldor majd vehetsz olcson qX9650 abban nincs zár és van benne tuning potenciál is...

(#1811) Laraxior válasza Overlocker (#1809) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

semmiféle 2 magos procival nincsen meg a 7 nem? Nemhogy 4 maggal.
quaddal talán a 6ot sem sikerült még ha jól tudom. Mondjuk eddig 5500 körül van az i7 rekord, márha nem sikerült jobbat elérni.

(#1812) gergobaby válasza Laraxior (#1811) üzenetére

gergobaby
(fanatikus tag)

Ahogy mondod, még E8600-zal sincs meg a 7 Ghz.. Core i7-tel akkor van rá esély, ha még van tartalék bőven az alaplapokban, amit ugye nem tudhatunk, de ha mondjuk BIOS-ról BIOS-ra jönnek a +100-200 Mhz-el nagyobb eredmények akkor könnyen meglehet az a 7 Gigahertz, de én erősen kétlem, hogy ennyire béta állapotúak lennnének ezek az alaplapok... :U

(#1813) jugeen válasza Laraxior (#1811) üzenetére

jugeen
(PH! addikt)

qx9650-nel tartják eddig a quad csúcsot, 6367 MHz.

(#1814) akosf válasza gergobaby (#1812) üzenetére

akosf
(PH! kedvence)

A 7GHz-es cikkben az Intel arról regél hogy kikapcsolnának (ők is) mindenféle védelmet a processzorban. Mivel erről nem sokat tudni, ez adhat némi pluszt...

(#1815) DeSanto válasza whitehand (#1810) üzenetére

DeSanto
(őstag)

Azon a CPU-n ő már rég túlvan... :D

(#1816) Laraxior válasza jugeen (#1813) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

gondolom stock coolerrel :D
vagy 1m-es pottal? :D

(#1817) jugeen válasza Laraxior (#1816) üzenetére

jugeen
(PH! addikt)

az 1m pot mit jelent? :U

(#1818) gergobaby válasza jugeen (#1817) üzenetére

gergobaby
(fanatikus tag)

Gondolom 1 m magas? Lehet, hogy túl naív vagyok, nem vagyok otthon ilyen téren...

(#1819) sniper elite

sniper elite
(őstag)

Szerintem az már beteges aki 7-8GHz felé húzza a prociját, mi abban a jó?? De most komolyan, én nem értem, felvágásnak jó hogy majd tönkretesz egy alaplapot meg minden féle folyékony hidrogén meg ilyen,általában nem is számítástechnikában alkalmazott dolgokat be kell vetni, áhh szerintem az ilyen valami kényszer mániás vagy feltűnési viszketegsége van, és lehet nyugodtan anyázni érte, de nekem ez a véleményem! :B

(#1820) jugeen válasza sniper elite (#1819) üzenetére

jugeen
(PH! addikt)

no comment

(#1821) Laraxior válasza gergobaby (#1818) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

:K :B

(#1822) gergobaby válasza sniper elite (#1819) üzenetére

gergobaby
(fanatikus tag)

Van akinek ez egy kihívás, és szeret ilyet csinálni... Ez ugyan olyan mint apám szokta mondani: -Ki az a hülye aki anélkül fut, hogy kergetnék, ráadásul majd meg hal, de akkor is fut 40 km-t?... Ez egy ág a számítástechnikán belül, kellenek olyan emberek akik ezzel foglalkoznak... :U

(#1823) whitehand válasza gergobaby (#1822) üzenetére

whitehand
(senior tag)

Olyan mint dragster..annak sincs semmi értelme pislantasz egyet és vége is van a versenynek de mégis üzik a megszálott sebességmániások. egyik kedvenc filmem a "világ leggyorsabb indiánja" egy ilyen (csak más ágon) örültröl szól

(#1824) beteg válasza sniper elite (#1819) üzenetére

beteg
(őstag)

ezt most nem mondod komolyan!?? :F :O

Csak futni kell!

(#1825) sniper elite válasza beteg (#1824) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Min pityeregsz? Hogy vigyázok a gépeimre? Szerintem én gondolkodom logikusan, pedig lenne pénzem beszerezni a világ legdurvább hűtéseit, de mivel csak játszom nem érzem szükségesnek, inkább fejlesztek folyamatosan!

(#1826) jugeen válasza sniper elite (#1825) üzenetére

jugeen
(PH! addikt)

pénzzel még a tudást nem tudod megvenni... és még te írsz a feltűnési viszketegségről...

(#1827) Keldor papa válasza sniper elite (#1819) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

Ez is egy hobbi, mindenki imád valamit csinálni... érdekességképp jó megnézni néha mi egy hardvernek a vége. Az persze benne van a pakliban, hogy valamelyik hardver meghal, de mindenki azt csinál a pénzével, amit akar.:)

Mod: Amúgy korai még 7-8GHz-ekről beszélgetni, Core 2/Core i7-nél egyelőre csak 5-6GHz van.

[ Szerkesztve ]

AT-SLO-IT-FR-ES transit

(#1828) Gorneck válasza sniper elite (#1825) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Szerintem én gondolkodom logikusan, pedig lenne pénzem beszerezni a világ legdurvább hűtéseit... Akinek van 200+ procira annak durva hűtés beszerzése sem akadály...eléggé agyoncsapod kijelentéseidet...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#1829) sniper elite válasza Gorneck (#1828) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Gyári hűtés lesz rajta egyenlőre, nem kell aggódni nem csak a pofám jár, és egy picit se fogom húzni a procit! Nekem mindegy ki mit csinál, mondjuk én is szoktam olvasgatni OC TeamHungary-t szóval nem idegen tőlem a téma, csak nem kell túlzásba vinni szerintem, de nem szeretnék senkivel se haragban lenni ez miatt, főleg anyagi forrásaim miatt se szeretnék vitát!

[ Szerkesztve ]

(#1830) NFree válasza sniper elite (#1829) üzenetére

NFree
(PH! addikt)

Hamár ilyen jól álsz nem vágod hozzám a qx9650.ed, ha megjön az újj cumó?
Adni jó :DD

[ Szerkesztve ]

(#1831) gergobaby válasza sniper elite (#1829) üzenetére

gergobaby
(fanatikus tag)

Hát akkor ne húzzad... Egyéni probléma, hogy ha te kiadsz 200+ k-t egy prociért, és itt az 50e-s yorkokat felhúzzák 4 G-re, az i7 920-at 3.2 fölé és már jobbak a te Überhiper procidnál... Másrészt ez nem olyan, mint régen, hogy alapórajelen 80 fok a proci meg kínoznod kell orrbaszájba hogy elérj +500 mhz-et... itt kis feszemeléssel meg gyári hűtővel meglehet csinálni +500 mhz-et de inkább többet, és ettől a proci nem fog károsodni! :U

(#1832) bishopx2

bishopx2
(fanatikus tag)

Kérdésem a következő, Működne nekem a Core i7 rendszer a mostani mezei
Kingmax memcsikkel (1GB 1333) ?

van ilyen..

(#1833) jugeen válasza bishopx2 (#1832) üzenetére

jugeen
(PH! addikt)

működne

(#1834) sniper elite válasza gergobaby (#1831) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Majd kipróbálom persze, de ésszel fogom csinálni... Gyári hűtő mégse tuningra készült, de baja egy ennyire kis húzástól szerintem se lenne!

(#1835) tome.jr

tome.jr
(PH! addikt)

Na én ezért várok még a Core i7-tel. Két hét és már 40k-val olcsóbb a 965 Extreme!!!!!!!

[link]

Szóval türelem és már januárban akár 100k-val olcsóbb a teljes konfig, ráadásul addigra már többet is tudunk róla.

(#1836) Keldor papa válasza tome.jr (#1835) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

Azért ne túlozzunk.:D

AT-SLO-IT-FR-ES transit

(#1837) sniper elite válasza tome.jr (#1835) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Erősödik a dollár akkor megint 240-250 körül lesz ha nem több, most gyenge eléggé, amúgy meg ha veszel egy ilyen procit, úgyis jó darabig fogod használni, leváltani max 1-2 év múlva érdemes, én nem értem miért számol mindenki jelen időben, amire lecseréli úgyis 100-120k körül lesz az ára kb! Pénz meg olyan dolog, főleg a forint hogy egyik napról a másikra eshet annyit, hogy ami fél éve olcsó hardver volt, megint méreg drága legyen, kicsit röhejes de kiszámíthatatlan!

(#1838) nixx-21 válasza whitehand (#1823) üzenetére

nixx-21
(senior tag)

hallod jézzusom az mekkora egy nagyonzsírüberkirály film :Y :R :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#1839) beteg

beteg
(őstag)

tuningoltam kicsit: [link]
furcsa, hogy kajak-nál mér 1333-on is 4000 a winrar, nálam meg még 1650-nél sem :F biztos valami subtiming. de a memset legujabbja sem megy nálam

Csak futni kell!

(#1840) Gorneck válasza beteg (#1839) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Miért csodálkozol? Ő nem Vista alatt mért...winrar ilyen célra használhatatlan ennél az OSnél... ;)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#1841) beteg válasza Gorneck (#1840) üzenetére

beteg
(őstag)

:(( :( utálom a vistát

Csak futni kell!

(#1842) Oliverda válasza beteg (#1841) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

Létezik 64bites XP is ám. :)

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1843) Gorneck válasza beteg (#1841) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Én meg az XP-t.... :D

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#1844) Pubszon válasza beteg (#1839) üzenetére

Pubszon
(PH! nagyúr)

Te őrült vagy. :D
3DMark06-ot nem futtattál még?
Magyon kíváncsi lennék. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#1845) beteg válasza Pubszon (#1844) üzenetére

beteg
(őstag)

futtattam, de halovány. a proci nem hatja meg, 3300MHz-en a proci pötty 5k körül van, a vga-t meg nem tudom húzni, mert egyszerűen nem reagál az evga precison-ra a kari, az atitools meg el sem indul. szal' 16k a max.

Csak futni kell!

(#1846) sniper elite válasza beteg (#1845) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Ideje lenne már mindenkinek átszokni 06-ról Vantage-ra, de ami a lényeg hogy tényleg legtöbb eredményed elég jó, nem gondoltam volna hogy egy 920-asból ilyen szép eredményeket ki lehet sajtolni! Arra is kiváncsi lennék 965ből mennyivel többet lehetne kihajtani, lehet meg is próbálom egy alkalommal ;]

(#1847) SzlobiG válasza sniper elite (#1846) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Mit is írtál feljebb?:D

Idézem: "Gyári hűtés lesz rajta egyenlőre, nem kell aggódni nem csak a pofám jár, és egy picit se fogom húzni a procit!"

:DDD

(#1848) gV válasza beteg (#1839) üzenetére

gV
(őstag)

grat, jó kis prociba tenyereltél :K engedi a 8-nál nagyobb mem szorzót, ami elvileg az EE privilégiuma

[ Szerkesztve ]

(#1849) Raymond válasza sniper elite (#1846) üzenetére

Raymond
(PH! félisten)

"Ideje lenne már mindenkinek átszokni 06-ról Vantage-ra"

Ideje lenne mindenkinek leszokni mindkettorol...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1850) sniper elite válasza SzlobiG (#1847) üzenetére

sniper elite
(őstag)

Jó Hát állandóan nem is, de egyszer meglehet nézni mit tud... Beteg procija meghozta az érdeklődésemet! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.