Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    Olvasom itt a szájkarate versenyt arról, hogy mennyire hallgatható a Xonar DG,DGX és tárasi az alaplapihoz mérve. Hát csókolom semennyire sem jó az a xonar, még egy ratyi Realtek ALC887-hez mérve sem. Igaz nekem nem DG, vagy DGX van hanem DS. De ez tudtommal csak annyival kevesebb az előbbieknél, hogy nincs rajta fejes erősítés külön. Amíg az említett DS-re nem tettem rá az OPA-GREEN by bkercso áldását, addig simán lezenélte az alaplapi valami. A lapom megnyugtatás képpen egy mATX Asus E45 M1-m Pro lap ami nem tartozik kimondottam a high-end kategóriába ugye :) Egy sima HD képességű integrált cucc van csak rajta. Szóval én levonta ma tanulságot, hogy a 10.000 forintos kategóriába csak olyat szabad venni aminekcserélhető részei vannak, különben nem fog hallani senki javulást. Nyilván ez a poszt, nem fejhallgatókinetre értendő, abban valószínűleg oda ver az alaplapinak és ez fórum is a fejeserősítőké, de gondeoltam leírom én is, hogy a régi szabály ma már nem feltétlenül igaz, hogy bármi jobb az alaplapinál. Már jó ha ovatosabban bánunk evvel a kijelentéssel és nem kezeljük még mindig alapelvként.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák