Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Kolondrum #77040 üzenetére

    Na most, ez nálam is előfordult már, és az eredmény az lett hogy még gyengébb is lett amíg hozzá nem volt állítva.
    Miközben úgy érezted hogy erősebb mert hangosabb.
    Leírom.
    KTM SMC 625 gyári kipufogóval ami nagyon vissza van fogva, ez helyett kapott két nyitott csövet.
    A hangja állat lett, úgy éreztem hú mennyivel erősebb.
    De mi haverommal mielőtt elvittem kipufogócserére megnéztük milyen az ő GT650R motorjához képest, egymás mellől nyomatékból mentünk a gyári kipufogóval, fej, fej mellett.
    Aztán ezt megcsináltuk a már nyitott dobokkal, és lám erősebbnek éreztem mégis elnyúlott tőlem.
    A változás akkor állt be amikor az összekötőcsőig csináltattam hozzá nyitott rendszert és a fúvókákat is hozzálőttük, ott már nyomatékból is jobban lépett.

    Valós komoly változást akkor tapasztaltam amikor a Pápai Husqvarnánál a gyári rendszerről kapott nyitottat és beállították hozzá a motort.
    Itt is direkt csináltunk előtte összehasonlítást másik motorral, a beállítás után a különbség nagyon jelentős lett.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák