Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz choco01 #7644 üzenetére

    Ha rácsatlakozol a Huawei-re, lennie kellene webes admin felületnek(apn-t 100%-hogy lehet rajta állítani) és ott kellene a portot továbbítanod vagy kikapcsolni a tűzfalat és a NAT-ot Cone/simmetric-re állítani. Nekem Huawei B525-el tökéletesen működött a port forward, igaz az asztali "router". A telefon is NAT-ol, mert különben,csak egy eszközön lenne net és annak pont az a lényege, hogy megosztod több eszközre. Tudomásom szerint nem állítható ilyesmi, max. rootolt telefonon Lineage os-el. Vagy szerezz be egy tp link-et(mr200,mr6400(Huawei E5577) azokon lehet állítani, a b525 drága szokott lenni, de az a leggyorsabb sebességben tapasztalat szerint vagy opció még ebayen ~9k-ért Huawei E8372 usb wifi dongle, az is állítható.

    A szabályban, nekem megvolt adva az in-interface és szerintem dst-address=37.76.10.x ez a része nem jó/nem kell, igaz nem vagyok szakértő. Biztosan kell port redirectet használnod(ha a szolgáltató tilja a portot), de hogy azt hogy kell mikrotikben megadni, nem tudom, még nem használtam.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák