Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz janos666 #944 üzenetére

    Nem hogy nem érdemes, de nem is kell. Nem is értem ezt. Ha egy oszlop tetején kellene resetelni, akkor is elég elvenni a tápot a reboothoz. Persze ha nem tudod a jelszót és teljesen alaphelyzetbe akarod állitani, akkor kellhet a reset gomb megnyomása, de az elmúlt 5 évben én egyik eszközön sem kellett megnyomjam egyszer sem !

    A winbox nem csak ip cimen éri el az eszközt, ha az ip nem válaszol, az lehet konfigurációs hiba is, tessék layer2-n a mac addresshez kapcsolódni.

    Igy elolvasva amiket eddig irtál, nem tudom, hogy javasolnám e neked a mikrotiket. Van egy tudásod, amit te rá akarsz húzni a mikrotikre, nem pedig forditva, azaz a mikrotik tud egy csomó mindent, amit neked kellene megtanulni. :(
    (ilyen pl az, hogy isten mentsen meg a frissitéstől, lehet a régi szoftver jobb, ezt meg azt letilják, stb. Én ilyet még nem tapasztaltam, illetve ha volt, hogy valamit időszakosan elrontottak, azt nagyon hamar javitják)

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák