Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    Akinek hasonlóan régebbi gépe van(Ryzen 2600/RX580 8GB/16 GB ram), talán egy kis segítség lehet:

    Lapozófájl méretét felvettem 16-32 Gb közé, mert állandóan lefagyott-kilépett 5 percenként, a játék indításáig sem jutottam el. Ez megoldotta a lefagyásokat-kilépéseket, legalábbis 10 perc teszt után úgy tűnik.
    Shader építgetést ráhagytam, bő másfél óra biztosan kellett neki. Végül "megépült", utána végre elindult ez a sz@rházi. Grafikai beállításoktól függően, de mihez képest stabilnak mondható. Max-on is elketyeg ezen a gépen, de talán a közepes beállítás a legjobb kompromisszum ezzel a jelenlegi verzióval.

    Remélhetőleg tudtam segíteni a hasonló konfiggal rendelkezőknek. :R

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz PuMbA #43 üzenetére

    :R Ugyan...

    De azért tegyük hozzá, hogy ez nevetséges helyzet, nincs mit szépíteni rajta. 20-30e Ft-os játék és ha nem olvasok utána, az életben nem jövök rá erre a félmegoldásra.

    (Az előbb lemaradt, HDD-ről fut a játék... Szóval a közelében sem vagyok a hivatalos gépigénynek, vagyis csak részben.)

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz MolGabi #42 üzenetére

    Több, mint 3 óra játékidő utáni észrevételek:

    1080p-ben, először max-ra állítva, majd azokat a grafikai opciókat, amik kevésbé észrevehetők a játék alatt, azokat lejjebb véve (leginkább az árnyékok, tükröződéseknél vettem észrevehető különbségeket fps tekintetében), elmosódást stb kikapcsolva, stabil 35-45 fps-sel fut nálam a játék. Kilépés eddig csak egyszer volt, bő másfél óra után. A patch és mindkét (!) fentebb említett dll fájlok cseréje után újra Shader számolgatás, de már gyorsabban. Maga a játék az első patch után simábban fut. Ma egy tesztkört menve visszatettem eredeti állapotára a lapozófájlt, azonnal grafikai hibát okozott, szóval fontos a lapozófájl 16 vagy 32gb-ra állítása amíg nem kapunk normális javítást ehhez a bughalmazhoz. Legalábbis nálam. Az FSR-t nem próbáltam, lehet azzal még jobban futna a játék. Egyébként érdekes, hogy Max-ra állított grafikai beállítás mellett sem találom igazán szépnek a játékot, de ez már más játéknál is volt így. Későbbi javításokkal remélhetőleg orvosolják ezeket a dolgokat is.

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák