- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Több újítással támad a Xiaomi Redmi 3s
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3513 üzenetére
Ha adsz gumit
Még mit nem, nekem még kocsim sincs!(Csak céges, ugye, néhanapján.
)
A hungaroringen egy óra versenytempó után semmi nem marad az utcai gumiból
És mégis mekkora versenytempót lehet kiautózni a Ladából?Vagy a nagy hang (a tervezett kipufogócsere) mindjárt automatikusan nagy lökettérfogattal is párosul?
(Másik topikban olvastam, hogy fel lehet furatni...
) Anno kipufogót cseréltem ám én is (na nem ilyen flancosra, sima gyárira, mert az előzőt megette a rozsda: volt vagy egy óra, mire le tudtam operálni
), gondoltam akkor már kipróbálom, milyen dob nélkül: olyat szólt, hogy hujjujj!
Tiszta krosszos hangja volt, vagy mi; a cikornya csak az volt a dologban, hogy ettől nem ment jobban...
-
DigitXT
félisten
válasz
Scream007 #3482 üzenetére
Ehh, ezt a (vagy még más néhány?) topik átböngészése nélkül úgysem fogom megérteni.
Viszont nem akarom Volkovyt megsérteni, sőt bevallom, most fogok elbattyogni az első HSZ-be, hogy hova is csöppentem.
Luxusautóból hirtelen streetracer, aki nem az, váá!
Ez nekem így sok volt.
Kérem kapcsolja ki.
Mod: egyelőre annyit megtudtam, hogy V. nagy Ferrari-fan: ez szerintem oké!
[Szerkesztve] -
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3479 üzenetére
Nekem gyári Ferrari-ból is F40-es kellene
Én mondjuk replikát tuti nem vennék: mégis mi Ferrari abban?Vmi tökmás alvázra ráhúzott, megfelelő alakra formázott műanyag kasztni?
Jól néz ki mondjuk, de egyrészt nálad (mint mondod) ugye nem ez a cél, másrészt engem nem villanyozna fel, hogy hűdejól ismerem ennek a Ferrari utánzatnak a viselkedését.
Főleg, ha valójában az igazi érdekel. Pl. a luxusautó kiállításon kirakott 300LE-s kispolák is állítólag valójában egy I-es golf, kispolák kasztnival.
Poénnak mondjuk jó, de azt vezetve nem fogod megtapasztalni az igazi ''kispolák feelinget''.
Félreértés ne essék, semmi közöm az adott márkához, mindösze egyszer-kétszer ültem benne utasként, de az is elég volt így ''ismerkedésnek''.
-
DigitXT
félisten
válasz
Scream007 #3478 üzenetére
nem csak ezzel leszel feltünő
De érted, hogy nem akar feltűnő lenni, mert csak úgy az autózás élményéért akarja megtapasztalni a gép határait, természetesen üres utakon, tehát by default senki nem fogja látni.Ezért is zavaros kicsit nekem ez a ''küldetés'', de utánaolvasok.
-
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3471 üzenetére
lóerők lovagjai
Én a luxusautóshow miatt vagyok itt, és arról látszólag egész jól elbeszélgettünk.Erre jön ez a ''forgalomban kell megmutatni ki a menő'' duma, és még én vagyok lebaszva, csak felvonom a szemöldököm.
Ugyanezért Screamet leugatták máshol, most meg te is leugatod (bazzegozol, stb.) A fene se igazodik ki rajtad.
leírtam x-szer, hogy mi van a fejemben, miért csinálom, hova akarok eljutni
Majd utánaolvasok, sry: én is csak véleményem írtam le. Történetesen ma én is kentem a gumit egy 1x éves Vectrán, de csak azért mert jólesett.Nem kellett hozzá 1000-rel menni, és tényleg nem kellett hozzá Ferrari. Ha netán egyszer Ferrarim lesz, tuti nem fogom széthajtani, elég volt feltekeredni a fára egy Daciával.
Mod: #3473-ra: valóban nem ismerlek, idővel majd utánaolvasok viselt dolgaidnak, ne aggódj.Mindenesetre örülök, hogy mára lehiggadtál, szóval vedd a megjegyzésem annak ami, szimpla szemöldökfelvonásnak, LOL.
És peace.
[Szerkesztve] -
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3471 üzenetére
Jesszus, nem gondoltam, hogy belefutok (és látszólag még bele is kötök) egy újabb önjelölt street-racerbe.
Elhiszem, hogy tudsz ''villantani'', de izlések és pofonok: van akinek a krómfelnin lassan gördülés jön be, van akinek az eszement száguldás (nekem mondjuk egyik se, kivéve az NFS-be), de a krómfelni villantásába még nem halt bele senki. Félve gondolok bele ilyenkor, hogy én is szoktam vezetgetni.
(Meg gyalogolni, stb.
) És még ha oda is lépek a gázra, nem akarok vele villantani senkinek, sőt, az utasokat kifejezetten kulturáltan szállítom.
-
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3469 üzenetére
amikor senki nincs az úton, akkor úgy megyek, ahogy csak lehetséges és tudok
Hm, de ehhez le kéne záratnod az útszakaszt, hogy tényleg senki ne legyen azon az úton.Szerintem akkor már inkább menj vmi versenypályára, ott valóban ''elvegyülhetsz a tömegben'' egy Ferrarival.
(Ha működne a BlueTooth-om, most szívesen belinkelném a lekapott 355 Spider - sajnos csak 352x288-as - képét: hogy az nem vegyül el a forgalomban, az hétszentség.
)
-
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3467 üzenetére
ennyit értesz hozzá bazzeg
De most számomra sem világos, hogy mit akarsz: feltűnő lenni, vagy nem?Azt írod, hogy nem, de mégis, csak nem a kinézettel, hanem ''ahogy vezeted'', ez mit takar nálad?
Mondjuk driftelni akarsz forgalomban(?), mint hazárd megye lordjai, vagy mi?
A bazzegozás meg momentán nem hiszem, hogy indokolt volna.
Mod: a válaszra, meg ne sértődj: tényleg nem értem, hogy mit takar, fejtsd ki.
[Szerkesztve] -
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3448 üzenetére
Mindet egy helyen vettem fel..
Ezexerint volt kint a LuxusAutó Show 2006on egy F50-es és nem vettem észre?Vagy azért fogalmazol ilyen trükkösen, mert ez tök máshonnan van, egy helyről.
Mod #3451-re: na azért!
Amikor rákerestem, hogy ''luxusautó F50'', kidobott ilyen békéscsabai cuccot...
Megnyugodtam, hogy nem bénáztam el a megtekintést.
Az első avi nekem 2.7mb
A fittyfenébe már ezekkel a letöltésekkel, vhogy nincs velük most szerencsém.
Mod: csoda történt, frissítettem az oldalt, és így már le tudtam tölteni. Valszeg a nyamvadék MediaPlayer kavart be, mert kapcsiból rácuppant a linkre, nem tudom milyen alapon, persze nincs kiengedve a netre, szóval... Lényeg, hogy lejött a 2M.
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
DigitXT
félisten
válasz
_Volkovy_ #3441 üzenetére
Tudja a fene, de a csóka a vidben két brumm után simán leállította, aztán mondták neki, hogy na még egy picit, ezért nem hiszem pl., hogy így kellett volna hűteni.
Mod a válaszokra: akkor ezexerint még utána túráztathatták 1et.Érdekes, hogy lemaradtam róla, mondjuk népvándorlásügyileg amúgyis elég káosz volt a tömeg.
[Szerkesztve] -
DigitXT
félisten
Frankó lett, így kapcsiból lejött.
Annak a Paganinak amúgy még akkor is járt a motorja, amikor épp arra jártunk Barátnőmmel (akkor épp nem ült benne senki, nem tudom, miért hagyták úgy), és nem is volt akkora tömeg: az a ciki, hogy nem oldották meg a szellőztetést, mert enyhén émelyítő volt a környék a kipufogógáztól.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen autót vegyek?
- Need for Speed: Rivals
- Battlefield 1
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Milyen légkondit a lakásba?
- EAFC 25
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450M R5 3500X 16GB DDR4 500GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman N5 Zalmann 600W
- Samsung Galaxy A12 64GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- DELL Precision 5560 i7-11850H 32GB 1000GB T1200 FHD+ 1 év garancia
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest