Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Rimuru #57868 üzenetére

    A „letakarítani” kitételt úgy értettem, hogy külön particionálós szoftverrel előtte eltávolítani mindent. Ha annyira Windows kell rá (itt jó indulattal feltételezzük, hogy legális, dobozos Windowsról van szó, rendes, buherálatlan telepítővel és érvényes termékkulccsal), akkor annak a telepítője eltakarítja majd. Nem kell még előtte külön „sikálgatni” Vimes drótkefével, meg dd if=/dev/zero-zni, meg a fene tudja mit szoktak még kitalálni a kedves felhasználók, csak hogy „tutira” menjenek, hogy a régi rendszernek az írmagja se maradjon ott.

    Az Endless OS-t nem ismerem. Azt a topik alapján vágom, hogy valami Linux-alapú valami lehet. Azzal egyetértek, hogy elég bénák ezek az előtelepített rendszerek, de bajt szerintem nem okoznak.

    Azt is értem, hogy ez itt OFF-nak tűnik, meg nem linuxos téma, windowsos topikba való, de azért fér el itt mégis, mert sok laikus felhasználó azt hiszi erről a problémakörről, hogy ez is a Linux hibája, pedig köze sincs hozzá. Ezért nem teszem ezt a hozzászólást sem OFF-ba.

Új hozzászólás Aktív témák