- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Google Pixel topik
- Android szakmai topik
- Samsung Galaxy A41 - a matek nem stimmel, a méret igen
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.
Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
csampei
senior tag
Üdv!Érdeklődnék,hogy most a "magyar" vámhatóság milyen értékhatárnál leskelődik a csomagok/küldemények felől?Azaz a gyakorlatban kb milyen értékhatár ahonnan vámolnak?
-
csampei
senior tag
Én 15000-17000Ft-ot fizetek havonta,de nem sír a pofám....inkább beszél!De nem keveset!
-
csampei
senior tag
válasz
instantwater #7439 üzenetére
Jajj de viccesek vagyunk ezen a szép nyári napon....
-
csampei
senior tag
válasz
instantwater #7436 üzenetére
Szerinted,hol,és hogy hordjam????
-
csampei
senior tag
Üdv! Egy kis adalék az Etotalk-hoz...Rendeltem tőlük egy Runbo x5-ös telót.Nem volt elég hogy ők árulják a legdrágábban (400dodo+30dodo posta) de még a rendelt kiegészítőkkel is hadilábon állnak.Tételesen:rendeltem hozzá egy tokot,mert sajnos itt Magyarországon ekkora telóra nincs azaz isten hogy tokot kapjak.Ez 5 dollár volt.De nem volt benne a csomagban.Meg reklamáltuk,kértük hogy ne a pénzt küldjék hanem a tokot,mert én az Ő hülyeségük miatt nem fogom sehonnan se megrendelni 5dollár+30 dollár postáért!Ezt Ők b@szták el,hozzák helyre.Erre válaszoltak,hogy a csak vételárat tudják küldeni...Na ez fasza.Nagy kár nem ért csak 30 dollár.A kompenzálásra nem hajlandóak semmilyen formában.Nagyon nem vagyok az Etotalkal megelégedve,és ezen sorokat is azért írom,hogy aki csak teheti kerülje őket nagyívbe,mert bár maga tétel pitiáner,a járulékos költségek,így az okozott kár,vagy hiány már nem elenyésző!!!!
Új hozzászólás Aktív témák
Vám- vagy adócsalással kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a topicban (és a fórum egész területén)!
- Bemutató eBay-es kütyük kis pénzért
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- ZIDOO médialejátszók
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen monitort vegyek?
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U759 - i3-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- IPhone 16 256GB!!! Bontatlan! One függő! Jótállás: 2028.04.04.-ig
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest